2-etažna kuća na prodaju, Valjevska, 95.000€, 200m²

95.000 €
475 € / m2
- Samostalna kuća
- Etaž: 2
- Površina: 200 m²
- Površina placa: 5a
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatila (3+)
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1480
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
Opis oglasa
Dva stambena objekta na jednoj parceli – Subotica (Naselje Zorka)
Na prodaju je dva stambena objekta u mirnom delu naselja Zorka, koje nudi maksimalnu fleksibilnost stanovanja. Na parceli se nalaze dva potpuno funkcionalna objekta sa odvojenim brojilima za struju, što ovu nekretninu čini savršenom za život dve porodice ili kombinaciju stanovanja i rentiranja.
Struktura objekata:
- Prvi objekat: Projektovan kao dvojna kuća, podeljen na dve zasebne stambene jedinice (dva stana). Svaka jedinica ima svoj ulaz, što garantuje privatnost.
- Drugi objekat: Zasebna kuća na placu, idealna kao treća stambena jedinica ili prostrani radni prostor.
Infrastruktura i opremljenost:
- Struja: Potpuno odvojena brojila za oba objekta.
- Voda i kanalizacija: Priključena na gradsku vodovodnu i kanalizacionu mrežu.
- Grejanje: Postoji mogućnost priključka na gas, koji prolazi pored parcele.
- Dodatni sadržaji: U okviru imanja nalaze se garaža, pomoćne prostorije i prostrano dvorište sa betonskim stazama i zelenilom.
Prednosti lokacije:
Naselje Zorka pruža miran porodični život, a opet je odlično povezano sa ostatkom Subotice. Blizina svih neophodnih sadržaja čini ovu nekretninu odličnim izborom za dugoročnu investiciju.
Odmah useljivo i uknjiženo.