Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Troetažna

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća | Srbija, Troeatažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

788 oglasa

Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Premijum
7

Lamartinova

Neimar, Vračar, Beograd

1.390.000 €

4.760 €/m²

292m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Milana Koma | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Milana Koma

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

1.150.000 €

2.687 €/m²

428m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

270.000 €

1.837 €/m²

147m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

280.000 €

872 €/m²

321m² | 10 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Delimično uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Lipovički put | 4zida.rs
Lipovički put | 4zida.rs
Lipovički put | 4zida.rs
Lipovički put | 4zida.rs
Lipovički put | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Lipovički put

Lipovica, Barajevo opština, Beograd

255.000 €

1.143 €/m²

223m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Oslobođenja | 4zida.rs
Oslobođenja | 4zida.rs
Oslobođenja | 4zida.rs
Oslobođenja | 4zida.rs
Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Oslobođenja

Rušanj, Čukarica opština, Beograd

650.000 €

1.667 €/m²

390m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 7.3 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

463.500 €

2.078 €/m²

223m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Mihajila Pupina | 4zida.rs
Mihajila Pupina | 4zida.rs
Mihajila Pupina | 4zida.rs
Mihajila Pupina | 4zida.rs
Mihajila Pupina | 4zida.rs
Premijum
28
Logo agencije

Mihajila Pupina

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

180.000 €

1.233 €/m²

146m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 2.64 a • Uknjižen • Parking • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Proleterska

Mala Ivanča, Sopot opština, Beograd

129.000 €

1.252 €/m²

103m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 12.82 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Premijum
19

Profesora Aleksandra Nikolića

Čajetinska Česma, Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

290.000 €

1.933 €/m²

150m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Karađorđeva 55 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Karađorđeva 55

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

525.300 €

2.324 €/m²

226m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
Jovana Paunovića | 4zida.rs
Jovana Paunovića | 4zida.rs
Jovana Paunovića | 4zida.rs
Jovana Paunovića | 4zida.rs
Jovana Paunovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Jovana Paunovića

Lisović, Barajevo opština, Beograd

480.000 €

1.348 €/m²

356m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Premijum
53
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

220.000 €

1.100 €/m²

200m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Roze Luksemburg

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

295.000 €

2.543 €/m²

116m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 2.6 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

243.000 €

1.774 €/m²

137m² | nije uknjiženo
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

225.000 €

1.844 €/m²

122m² | nije uknjiženo
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
za investitore
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

245.000 €

736 €/m²

333m² | 8 soba | nije uknjiženo
Agencija • Troeatažna •
Ažurirano 06.05.2026.
Bubanj Potok | 4zida.rs
Bubanj Potok | 4zida.rs
Bubanj Potok | 4zida.rs
Bubanj Potok | 4zida.rs
Bubanj Potok | 4zida.rs
Premijum
13

Bubanj Potok

Voždovac opština, Beograd

1.150.000 €

1.353 €/m²

850m² | 25 soba | delimično uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Delimično uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Zemljoradnička | 4zida.rs
Zemljoradnička | 4zida.rs
Zemljoradnička | 4zida.rs
Zemljoradnička | 4zida.rs
Zemljoradnička | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Zemljoradnička

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

299.000 €

1.582 €/m²

189m² | 4 sobe
Agencija • Troeatažna • Podrum • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
21

Rudine

Okolne lokacije, Zlatibor

336.000 €

2.074 €/m²

162m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Cara Dušana 51 | 4zida.rs
Cara Dušana 51 | 4zida.rs
Cara Dušana 51 | 4zida.rs
Cara Dušana 51 | 4zida.rs
Cara Dušana 51 | 4zida.rs
Top
16

Cara Dušana 51

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

260.000 €

1.244 €/m²

209m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Top
47

Teslino Naselje

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

159.900 €

999 €/m²

160m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾