Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvoroetažna

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća | Srbija, Četveroetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

149 oglasa

Danka Popovića | 4zida.rs
Danka Popovića | 4zida.rs
Danka Popovića | 4zida.rs
Danka Popovića | 4zida.rs
Danka Popovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Danka Popovića

Krnjača, Palilula opština, Beograd

380.000 €

1.836 €/m²

207m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Premijum
23
Logo agencije

Sonje Savić

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

310.000 €

664 €/m²

467m² | 8 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Četveroetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Kalač Brdo | 4zida.rs
Kalač Brdo | 4zida.rs
Kalač Brdo | 4zida.rs
Kalač Brdo | 4zida.rs
Kalač Brdo | 4zida.rs
Top
13

Kalač Brdo

Palilula, Gradske lokacije, Niš

255.000 €

1.020 €/m²

250m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Top
26
Logo agencije

Živinarnik

Gradske lokacije, Šabac

260.000 €

710 €/m²

366m² | 6 soba | nije uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Polunamešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Kneza Višeslava

Gornja Kamenica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

240.000 €

960 €/m²

250m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Svetog Save 67A | 4zida.rs
Svetog Save 67A | 4zida.rs
Svetog Save 67A | 4zida.rs
Svetog Save 67A | 4zida.rs
Svetog Save 67A | 4zida.rs
Top
20

Svetog Save 67A

Gradske lokacije, Pančevo

320.000 €

1.333 €/m²

240m² | 7 soba | uknjiženo
Ažurirano 12.05.2026.
Fruškogorska 29 | 4zida.rs
Fruškogorska 29 | 4zida.rs
Fruškogorska 29 | 4zida.rs
Fruškogorska 29 | 4zida.rs
Fruškogorska 29 | 4zida.rs
Top
10

Fruškogorska 29

Ledinci, Okolne lokacije, Novi Sad

437.000 €

1.000 €/m²

437m² | 19 soba | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Top
32
Logo agencije

Prnjavor

Voždovac opština, Beograd

279.900 €

702 €/m²

399m² | 8 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Delimično uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Jovana Dučića 28 | 4zida.rs
Jovana Dučića 28 | 4zida.rs
Jovana Dučića 28 | 4zida.rs
Jovana Dučića 28 | 4zida.rs
Jovana Dučića 28 | 4zida.rs
Top
9

Jovana Dučića 28

Kalač Brdo, Palilula, Gradske lokacije, Niš

255.000 €

927 €/m²

275m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
26.Oktobra 9 | 4zida.rs
26.Oktobra 9 | 4zida.rs
26.Oktobra 9 | 4zida.rs
26.Oktobra 9 | 4zida.rs
26.Oktobra 9 | 4zida.rs
Top
30

26.Oktobra 9

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

675.000 €

1.250 €/m²

540m² | 22 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Miodraga Ristovića | 4zida.rs
Miodraga Ristovića | 4zida.rs
Miodraga Ristovića | 4zida.rs
Miodraga Ristovića | 4zida.rs
Miodraga Ristovića | 4zida.rs
19
Logo agencije

Miodraga Ristovića

Lisović, Barajevo opština, Beograd

185.000 €

2.721 €/m²

68m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Marka Jovanovića 22A | 4zida.rs
Marka Jovanovića 22A | 4zida.rs
Marka Jovanovića 22A | 4zida.rs
Marka Jovanovića 22A | 4zida.rs
Marka Jovanovića 22A | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Marka Jovanovića 22A

Palilula, Gradske lokacije, Niš

220.000 €

733 €/m²

300m² | 14 soba | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
48
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

385.000 €

1.100 €/m²

350m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
48
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

385.000 €

1.100 €/m²

350m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

243.000 €

1.774 €/m²

137m² | nije uknjiženo
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

225.000 €

1.844 €/m²

122m² | nije uknjiženo
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
48
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

385.000 €

1.100 €/m²

350m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Patrijarha Varnave 15 | 4zida.rs
Patrijarha Varnave 15 | 4zida.rs
Patrijarha Varnave 15 | 4zida.rs
Patrijarha Varnave 15 | 4zida.rs
Patrijarha Varnave 15 | 4zida.rs
28

Patrijarha Varnave 15

Gradske lokacije, Smederevo

124.900 €

355 €/m²

352m² | 14 soba | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Koste Bogdanovića | 4zida.rs
Koste Bogdanovića | 4zida.rs
Koste Bogdanovića | 4zida.rs
Koste Bogdanovića | 4zida.rs
Koste Bogdanovića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Koste Bogdanovića

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

280.000 €

833 €/m²

336m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
11
Logo agencije

Dušanovac

Voždovac opština, Beograd

330.000 €

1.320 €/m²

250m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 3.84 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
8
Logo agencije

Miljakovačke livade

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

1.000.000 €

2.179 €/m²

459m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Karadjordjeva | 4zida.rs
Karadjordjeva | 4zida.rs
Karadjordjeva | 4zida.rs
Karadjordjeva | 4zida.rs
Karadjordjeva | 4zida.rs
20
Logo agencije

Karadjordjeva

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

445.000 €

1.138 €/m²

391m² | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾