Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.969 oglasa

Rastište | 4zida.rs
Rastište | 4zida.rs
Rastište | 4zida.rs
Rastište | 4zida.rs
Rastište | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Rastište

Okolne lokacije, Bajina Bašta

49.000 €

1.289 €/m²

38m² | 1 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Klenak

Okolne lokacije, Ruma

61.000 €

656 €/m²

93m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

68.000 €

2.000 €/m²

34m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Vlasinsko jezero | 4zida.rs
Vlasinsko jezero | 4zida.rs
Vlasinsko jezero | 4zida.rs
Vlasinsko jezero | 4zida.rs
Vlasinsko jezero | 4zida.rs
Premijum
57
Logo agencije

Vlasinsko jezero

Vlasina Rid, Okolne lokacije, Surdulica

160.000 €

1.333 €/m²

120m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Batušinački put | 4zida.rs
Batušinački put | 4zida.rs
Batušinački put | 4zida.rs
Batušinački put | 4zida.rs
Batušinački put | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Batušinački put

Aleksandrovo, Okolne lokacije, Merošina

69.500 €

668 €/m²

104m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Sićevo | 4zida.rs
Sićevo | 4zida.rs
Sićevo | 4zida.rs
Sićevo | 4zida.rs
Sićevo | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Sićevo

Okolne lokacije, Niš

42.000 €

438 €/m²

96m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Vinik | 4zida.rs
Vinik | 4zida.rs
Vinik | 4zida.rs
Vinik | 4zida.rs
Vinik | 4zida.rs
Premijum
29
Logo agencije

Vinik

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

137.000 €

1.245 €/m²

110m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Momčila Popovića | 4zida.rs
Momčila Popovića | 4zida.rs
Momčila Popovića | 4zida.rs
Momčila Popovića | 4zida.rs
Momčila Popovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Momčila Popovića

Gornji Ljubeš, Okolne lokacije, Aleksinac

42.000 €

148 €/m²

283m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Gabrovački put 2. deo | 4zida.rs
Gabrovački put 2. deo | 4zida.rs
Gabrovački put 2. deo | 4zida.rs
Gabrovački put 2. deo | 4zida.rs
Gabrovački put 2. deo | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Gabrovački put 2. deo

Ćele Kula, Bulevar Dr Zorana Đinđića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

50.000 €

667 €/m²

75m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Biskupa Lajče Budanovića | 4zida.rs
Biskupa Lajče Budanovića | 4zida.rs
Biskupa Lajče Budanovića | 4zida.rs
Biskupa Lajče Budanovića | 4zida.rs
Biskupa Lajče Budanovića | 4zida.rs
Premijum
16

Biskupa Lajče Budanovića

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

962 €/m²

130m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Premijum
41
Logo agencije

Pivara

Gradske lokacije, Kragujevac

490.000 €

819 €/m²

598m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Premijum
14

Petefi Šandora 35

Stara Moravica, Okolne lokacije, Bačka Topola

34.000 €

217 €/m²

157m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Ilije Smiljanića 9 | 4zida.rs
Ilije Smiljanića 9 | 4zida.rs
Ilije Smiljanića 9 | 4zida.rs
Ilije Smiljanića 9 | 4zida.rs
Ilije Smiljanića 9 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
uredni papiri
51
Logo agencije

Ilije Smiljanića 9

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad

310.000 €

2.441 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Premijum
20

Kisačka 12

Mali Bajmok, Gradske lokacije, Subotica

66.000 €

825 €/m²

80m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

243.000 €

1.774 €/m²

137m² | nije uknjiženo
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

225.000 €

1.844 €/m²

122m² | nije uknjiženo
Slankamenački Put | 4zida.rs
Slankamenački Put | 4zida.rs
Slankamenački Put | 4zida.rs
Slankamenački Put | 4zida.rs
Slankamenački Put | 4zida.rs
Premijum
14

Slankamenački Put

Surduk, Okolne lokacije, Stara Pazova

235.000 €

3.133 €/m²

75m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Premijum
salonac
20
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

95.000 €

605 €/m²

157m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Premijum
30
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

275.000 €

1.580 €/m²

174m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.47 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Kać

Okolne lokacije, Novi Sad

180.249 €

1.194 €/m²

151m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Banoštor

Okolne lokacije, Beočin

142.000 €

2.088 €/m²

68m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Vuka Karadžića 100 | 4zida.rs
Vuka Karadžića 100 | 4zida.rs
Vuka Karadžića 100 | 4zida.rs
Vuka Karadžića 100 | 4zida.rs
Vuka Karadžića 100 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Vuka Karadžića 100

Čenej, Okolne lokacije, Novi Sad

300.000 €

1.124 €/m²

267m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža • Video
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾