Kuća na prodaju, Telep, 800.000€, 170m²






















































Kuća za prodaju, uknjižena, Telep, 170 m2. Stanje - Uobičajeno, ima terasu.
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih




Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu
800.000 €
4.706 € / m2
Agencijska oznaka kuće 3046857, cena nekretnine je 800.000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Telep, 170 m2, petosobna. Prizemlje plus sprat, plus garaža, plus bazen, plus letnjikovac. Kuća građena 2000. godine a komplet renovirana 2024.godine. Plac veličine 900 m2. Kuća u prizemlju ima 85 m2 neto, plus potkrovlje. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa portalom prema dvorištu, trpezarijom i kuhinjom, kupatilom, hodnikom i jednom spavaćom sobom 8 odvojeni mir za roditelje). Podno grejanje na gasni kotao samo za prizemlje.
Potkrovlje 85 m2 se sastoji od hodnika, četri spavaće sobe sa francuskim balkonima, kupatilo. Grejanje je radijatorsko na gasni kotao samo za potkrovlje nezavisno od prizemlja. Kuća je gradjena ciglom, termoizolacija stiropor 10 cm.
Letnjikovac sa spoljnom kuhinjom. Garaža zidana blokom i termoizolovana za dva auta. U sklopu garaže je i mašinska soba za bazen i spoljni toalet. Plac ogradjen zidom skroz u obimu. Ispred parcele parking pod behatonom za oko pet auta.
Bazen mintpool 8.8x3.7, automatika za održavanje kvaliteta vode, elektroliza, toplotna pumpa za grejanje vode.
Kupac može i da odvoji 400m2 za izgradnju dvojnog objekta.
Jedinstvena prilika. Ostaje ugradna kuhinja i trpezarija.
Kuća uknjižena jedan kroz jedan, mogućnost kupovine putem stambenog kredita.... za više informacija o nekretnini pozovite na kontakt telefon , Aleksandra Krnajski, agent prodaje, br licence 2979
