Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Subotica

Prodaja kuća Subotica, Dvoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

45 oglasa

Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Premijum
dobra lokacija
30
Logo agencije

Novi Grad

Gradske lokacije, Subotica

140.000 €

959 €/m²

146m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 4.14 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Premijum
48

Stevana Filipovića

Novo Selo, Gradske lokacije, Subotica

128.000 €

895 €/m²

143m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Solunska 26 | 4zida.rs
Solunska 26 | 4zida.rs
Solunska 26 | 4zida.rs
Solunska 26 | 4zida.rs
Solunska 26 | 4zida.rs
Top
25

Solunska 26

Palić, Okolne lokacije, Subotica

280.000 €

903 €/m²

310m² | 10 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Top
28
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

213.000 €

1.000 €/m²

213m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Top
16

Palić

Okolne lokacije, Subotica

120.000 €

992 €/m²

121m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
28
Logo agencije

Kelebija

Okolne lokacije, Subotica

130.000 €

867 €/m²

150m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 25 a • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Banijska

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

99.000 €

952 €/m²

104m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
11

Palić

Okolne lokacije, Subotica

150.000 €

938 €/m²

160m² | 5 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 7.1 a •
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Subotici

Sold SU nekretnine | 4zida.rs
Sold SU nekretnine
8 godina na 4zida
277 oglasa u ponudi
Nidax Nekretnine | 4zida.rs
Nidax Nekretnine
7 godina na 4zida
53 oglasa u ponudi
Cenzar Nekretnine | 4zida.rs
Cenzar Nekretnine
9 godina na 4zida
350 oglasa u ponudi
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
27
Logo agencije

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

135.000 €

1.000 €/m²

135m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 20.12 a • Uknjižen • Parking • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
34
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

200.000 €

1.000 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 6.24 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Ker | 4zida.rs
Ker | 4zida.rs
Ker | 4zida.rs
Ker | 4zida.rs
Ker | 4zida.rs
27
Logo agencije

Ker

Gradske lokacije, Subotica

170.000 €

950 €/m²

179m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 4.5 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
37
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

213.000 €

1.000 €/m²

213m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 8.52 a • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
25
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

150.000 €

811 €/m²

185m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 3.03 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
37
Logo agencije

Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

210.000 €

847 €/m²

248m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 11.83 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
19

Makova Sedmica

Gradske lokacije, Subotica

206.000 €

848 €/m²

243m² | 4 sobe
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 10.82 a •
Ažurirano 13.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
30
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

130.000 €

985 €/m²

132m² | 6 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 2.5 a •
Ažurirano 12.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
16

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

130.000 €

985 €/m²

132m² | 4 sobe
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 2.87 a •
Ažurirano 12.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
16
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

99.000 €

900 €/m²

110m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
18
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

130.000 €

985 €/m²

132m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
14

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

159.000 €

883 €/m²

180m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Subotica

71 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Subotica

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Subotica

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Subotica

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Subotica. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 869 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Subotica

  • Gradske lokacije, Subotica
  • Okolne lokacije, Subotica

Po tipu nekretnine — Subotica

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?