Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Stari Futog, 270.000€, 253m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Novi Sad
  4. Stari Futog

Kuća na prodaju, Stari Futog, 270.000€, 253m²

Stari Futog, Futog, Okolne lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3000278Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.094 €

270.000 €

1.067 € / m2

253 m²
6 soba
Kuca,FUTOG,STARI FUTOG,kv: 253.00, € 270000, ID: 3000278
O kući
  • Površina: 253 m²
  • Površina placa: 6.16a
  • Grejanje na gas
  • Uobičajeno stanje
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Detaljnije o kući
  • Godina izgradnje: 1980.
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

NEKRETNINE NOVI SAD – ID OGLASA 3000278

FUTOG, PORODIČNA KUĆA, 253m2, PLAC 616m2 

LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja porodičnu spratnu kuću  u Futogu, koja je smeštena na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja, nedaleko od reke Dunav i centra Starog Futoga, idealna za porodičan život ili investiciju. Kuća se nalazi na placu površine 616m². Osnova objekta je 110m² i organizovana je kroz dve identične, unutrašnjim stepeništem, povezane etaže koje funkcionišu kao dva komforna trosobna stana ukupne površine 220 m2. Svaka etaža poseduje kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, predsoblje, kupatilo, dve spavaće sobe i terasu, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za višečlane porodice ili život dve generacije pod istim krovom. Kuća dodatno poseduje tavan i podrum, dok se u prostranom dvorištu pravilnog oblika nalaze pomoćni objekti građeni od čvrstog materijala koji pružaju dodatne mogućnosti korišćenja prostora. Grejanje je na gas. Nekretnina je uredno održavana i funkcionalna, a uz određena ulaganja koja budućem vlasniku ostavljaju mogućnost da prostor uredi i prilagodi sopstvenim potrebama i životnom stilu. Odlična povezanost sa Novim Sadom, mirno okruženje i blizina Dunava dodatno izdvajaju ovu nekretninu kao sjajnu priliku na tržištu. Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite....

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

Vaš agent za nekretnine: Natalija Radaković, licenca broj 2698, mob: 062... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .

Prikaz kuće na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Dvorac Hadik-Kotek
    7 min
  • Mađarska reformatorska crkva sa zgradom parohijskog doma
    17 min
  • Jodna Banja
    21 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Miroslav Antić)
    7 min
  • Srednja škola (Poljoprivredna škola Futog)
    7 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Biberče)
    10 min
  • Fakultet (Protestantski teološki fakultet)
    17 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Ginekološka bolnica Ferona)
    16 min
  • Klinika (Poliklinika Consilium)
    16 min
  • Teretana (Fitness studio Top Form)
    14 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Expeto market)
    5 min
  • Restoran (Restoran Kod Žice)
    8 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Futog - Braće Bošnjak 46)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (Erste Bank)
    6 min
  • Pošta (Pošta Futog 21410)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyNatalija Radaković
Natalija Radaković avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
3.089,41 mesečno (ukupno 37.072,87)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyNatalija Radaković
Natalija Radaković avatar
1 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Kuća za prodaju, uknjižena, Stari Futog, 253 m2. Stanje - Uobičajeno, Gas.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Futog

1.067 € / m2
Stari Futog, Futog, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
701 € / m2
1.496 € / m2
2.290 € / m2

Oglasi ove agencije

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
270.000 €
3.000 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 90 m² • uknjiženo

Agencija

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
270.000 €
2.160 €/m²

Rakovac

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin

kuća • 125 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
265.000 €
2.345 €/m²

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 113 m² • uknjiženo

Agencija

Ribnjak, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
275.000 €
1.884 €/m²

Ribnjak

Ribnjak, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 146 m²

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
280.000 €
2.435 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 115 m² • uknjiženo

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
265.000 €
2.978 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 89 m² • uknjiženo

Agencija

262.500 €
3.500 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
280.000 €
2.772 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 101 m² • uknjiženo

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
272.800 €
2.200 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 124 m² • uknjiženo

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
277.500 €
2.500 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 111 m² • uknjiženo

Agencija

Liman 3, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
275.000 €
3.056 €/m²

Liman 3

Liman 3, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 90 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
267.650 €
2.650 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 101 m² • uknjiženo

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
275.000 €
2.292 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 120 m² • uknjiženo

Agencija

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
280.000 €
2.478 €/m²

Cara Dušana

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 113 m² • uknjiženo

Agencija

270.000 €
2.967 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 91 m² • uknjiženo

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
280.000 €
2.500 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 112 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
260.000 €
1.871 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 139 m² • uknjiženo

Agencija

269.000 €
3.363 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
262.600 €
2.600 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 101 m²

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
279.000 €
2.968 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 94 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda