Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Sremski Karlovci

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

100 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

95.000 €

1.696 €/m²

56m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 14.34 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

277.000 €

1.237 €/m²

224m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

203.900 €

1.906 €/m²

107m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 41.04 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

203.940 €

50 €/m²

4100m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
26
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

280.000 €

1.250 €/m²

224m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

139.000 €

5.792 €/m²

24m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15.48 a • Namešteno
Ažurirano 14.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
15
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

95.000 €

1.338 €/m²

71m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
19
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

280.000 €

2.745 €/m²

102m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
23
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

385.000 €

1.003 €/m²

384m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Belilo | 4zida.rs
Belilo | 4zida.rs
Belilo | 4zida.rs
Belilo | 4zida.rs
Belilo | 4zida.rs
11
Logo agencije

Belilo

Okolne lokacije, Sremski Karlovci

41.200 €

2.575 €/m²

16m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Dudara | 4zida.rs
Dudara | 4zida.rs
Dudara | 4zida.rs
Dudara | 4zida.rs
Dudara | 4zida.rs
34
Logo agencije

Dudara

Okolne lokacije, Sremski Karlovci

669.500 €

1.860 €/m²

360m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Dudara | 4zida.rs
Dudara | 4zida.rs
Dudara | 4zida.rs
Dudara | 4zida.rs
Dudara | 4zida.rs
32
Logo agencije

Dudara

Okolne lokacije, Sremski Karlovci

669.500 €

1.860 €/m²

360m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

125.000 €

604 €/m²

207m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.16 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Ivana Filipovića | 4zida.rs
Ivana Filipovića | 4zida.rs
Ivana Filipovića | 4zida.rs
Ivana Filipovića | 4zida.rs
Ivana Filipovića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Ivana Filipovića

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

350.000 €

1.101 €/m²

318m² | 5 soba | nije uknjiženo
Agencija • Kuća •
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

118.450 €

1.645 €/m²

72m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Čortanovački Put 46a | 4zida.rs
Premijum
15

Čortanovački Put 46a

Banstol, Okolne lokacije, Sremski Karlovci

220.000 €

1.528 €/m²

144m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
40
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

270.000 €

536 €/m²

504m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
38
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

270.000 €

536 €/m²

504m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

110.000 €

1.170 €/m²

94m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
EŠIKOVAČKA | 4zida.rs
EŠIKOVAČKA | 4zida.rs
EŠIKOVAČKA | 4zida.rs
EŠIKOVAČKA | 4zida.rs
EŠIKOVAČKA | 4zida.rs
23
Logo agencije

EŠIKOVAČKA

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

638.600 €

710 €/m²

900m² | 10 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Sremski Karlovci

65 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Sremski Karlovci

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Sremski Karlovci

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Sremski Karlovci

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Sremski Karlovci. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1751 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Sremski Karlovci

  • Gradske lokacije, Sremski Karlovci
  • Okolne lokacije, Sremski Karlovci

Po tipu nekretnine — Sremski Karlovci

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Sremski Karlovci