Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Sremski Karlovci

Prodaja kuća Sremski Karlovci, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

6 oglasa

Banstol | 4zida.rs
Banstol | 4zida.rs
Banstol | 4zida.rs
Banstol | 4zida.rs
Banstol | 4zida.rs
14
Logo agencije

Banstol

Okolne lokacije, Sremski Karlovci

127.310 €

2.829 €/m²

45m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

206.000 €

2.239 €/m²

92m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
retko u ponudi
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

236.900 €

3.433 €/m²

69m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2766 a • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
20

Studenička

Banstol, Okolne lokacije, Sremski Karlovci

115.000 €

2.396 €/m²

48m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Banstol | 4zida.rs
Banstol | 4zida.rs
Banstol | 4zida.rs
Banstol | 4zida.rs
Banstol | 4zida.rs
18
Logo agencije

Banstol

Okolne lokacije, Sremski Karlovci

125.000 €

2.232 €/m²

56m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.04.2026.
Banstol | 4zida.rs
1
Logo agencije

Banstol

Okolne lokacije, Sremski Karlovci

119.000 €

3.400 €/m²

35m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.

prodaja kuća Sremski Karlovci

65 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Sremski Karlovci

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Sremski Karlovci

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Sremski Karlovci

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Sremski Karlovci. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1751 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Sremski Karlovci

  • Gradske lokacije, Sremski Karlovci
  • Okolne lokacije, Sremski Karlovci

Po tipu nekretnine — Sremski Karlovci

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna