Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

170 oglasa

Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
37
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

562.380 €

3.090 €/m²

182m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

499.550 €

2.871 €/m²

174m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
41

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

450.000 €

3.358 €/m²

134m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.16 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
9
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

677.750 €

2.017 €/m²

336m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
9
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

980.000 €

3.920 €/m²

250m² | 15 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
28
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.300.000 €

2.200 €/m²

591m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.18 a • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
78

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.590.000 €

3.975 €/m²

400m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
5

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

70.000 €

2.000 €/m²

35m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2500 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
663 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
710 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
463 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
72 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
118 oglasa u ponudi
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
8
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

149.300 €

7.110 €/m²

21m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.8 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
14
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

399.000 €

3.069 €/m²

130m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
45
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

1.400.000 €

6.512 €/m²

215m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 27.41 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Bogdana Gavrilovića

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

700.000 €

3.043 €/m²

230m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
14
Logo agencije

Tatarsko Brdo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

680.000 €

2.957 €/m²

230m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.34 a • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
55
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

1.139.000 €

3.380 €/m²

337m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 25 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
15
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

309.000 €

3.090 €/m²

100m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
38
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

630.000 €

2.351 €/m²

268m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 0.2 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
28
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

1.490.000 €

2.258 €/m²

660m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 35 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
12
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

153.000 €

2.391 €/m²

64m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11 a • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
11
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

463.500 €

5.038 €/m²

92m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
11
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

1.637.700 €

4.094 €/m²

400m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Sremska Kamenica

prodaja kuća Sremska Kamenica - Novi Sad

Prosečna cena kuća — Sremska Kamenica - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Sremska Kamenica. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1999 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Sremska Kamenica - Novi Sad

  • Kamenički Park, Sremska Kamenica
  • Donja Kamenica, Sremska Kamenica
  • Gornja Kamenica, Sremska Kamenica
  • Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica
  • Popovica, Sremska Kamenica

Po tipu nekretnine — Sremska Kamenica - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna