Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

21 oglas

Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Premijum
45
Logo agencije

Tatarsko Brdo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

690.000 €

1.906 €/m²

362m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.66 a • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Artiljevo | 4zida.rs
Artiljevo | 4zida.rs
Artiljevo | 4zida.rs
Artiljevo | 4zida.rs
4
Logo agencije

Artiljevo

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

226.600 €

1.888 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
28
Logo agencije

Čardak

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

375.000 €

1.875 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
46
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

494.400 €

1.939 €/m²

255m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
5

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

70.000 €

2.000 €/m²

35m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
32

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

442.900 €

1.815 €/m²

244m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Bogdana Gavrilovića

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

875.500 €

1.867 €/m²

469m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
ČARDAK | 4zida.rs
ČARDAK | 4zida.rs
ČARDAK | 4zida.rs
ČARDAK | 4zida.rs
ČARDAK | 4zida.rs
52
Logo agencije

ČARDAK

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.000.000 €

1.818 €/m²

550m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14.4 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2500 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
663 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
710 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
463 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
72 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
118 oglasa u ponudi
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
4
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

320.000 €

1.963 €/m²

163m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.23 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
19
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

500.000 €

1.880 €/m²

266m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
2
Logo agencije

Bocke

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

1.803 €/m²

80m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
Sr Kamenica | 4zida.rs
Sr Kamenica | 4zida.rs
Sr Kamenica | 4zida.rs
Sr Kamenica | 4zida.rs
Sr Kamenica | 4zida.rs
22
Logo agencije

Sr Kamenica

Čardak, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

441.900 €

1.811 €/m²

244m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
11
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

850.000 €

1.812 €/m²

469m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
9
Logo agencije

Čardak

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

1.913 €/m²

70m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
36
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

355.000 €

1.972 €/m²

180m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 23.04.2026.
Glavica | 4zida.rs
Glavica | 4zida.rs
Glavica | 4zida.rs
Glavica | 4zida.rs
Glavica | 4zida.rs
18
Logo agencije

Glavica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

463.500 €

1.854 €/m²

250m² | 4 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Namešteno • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
43
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

750.000 €

1.974 €/m²

380m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
22
Logo agencije

Tatarsko Brdo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

555.000 €

1.975 €/m²

281m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
13
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

432.600 €

1.966 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
19
Logo agencije

Čardak

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

1.913 €/m²

70m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Sremska Kamenica - Novi Sad

Prosečna cena kuća — Sremska Kamenica - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Sremska Kamenica. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1999 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Sremska Kamenica - Novi Sad

  • Kamenički Park, Sremska Kamenica
  • Donja Kamenica, Sremska Kamenica
  • Gornja Kamenica, Sremska Kamenica
  • Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica
  • Popovica, Sremska Kamenica

Po tipu nekretnine — Sremska Kamenica - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Sremska Kamenica