Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Sremčica, 210.000€, 238m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Čukarica opština
  5. Sremčica

Kuća na prodaju, Sremčica, 210.000€, 238m²

Beograd, Čukarica opština, Sremčica
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-8664Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 851 €

210.000 €

882 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 968 €
238 m²
10 soba

Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.

O kući
  • Površina: 238 m²
  • Površina placa: 5.5a
  • Etažno grejanje
  • Prostorije: kupatilo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Detaljnije o kući
  • Objekat poseduje: dvorište
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

- Na prodaju je odlična spratna kuća, idealna za veću porodicu ili za dve generacije, ukupne površine 238 m².

- Smeštena na mirnoj i veoma traženoj lokaciji u Sremčici, u blizini Lipovačke šume.

- Sastoji se od dva stana. Prvi stan, na prvom nivou, potpuno je završen i opremljen kvalitetnim i modernim materijalima, pružajući visok nivo komfora i funkcionalnosti.

- Raspored prostorija: open space, dnevna soba i trpezarija i kuhinja odvojena šankom, dve spavaće sobe i kupatilo.

- Drugi stan, slične kvadrature, poseban ulaz sa unutrašnjim stepenicama, nalazi se u sivoj fazi, što kupcu omogućava uređenje prostora prema sopstvenom ukusu i potrebama.

- Svaki stan ima prostranu terasu, idealno za uživanje tokom toplih dana. Za dodatno opuštanje na raspolaganju je i kućna sauna.

- Nalazi se na placu od 5.5 ari sa dva parking mesta, ograđena kliznom kapijom visokog kvaliteta. Posebnu čar dvorištu dodaje i pomoćni objekat – letnjikovac od 22 m², savršen za druženja, odmor i porodične proslave.

- Sistem grejanja je kotao na pelet, što osigurava ekonomično i prijatno stanovanje tokom cele godine.

- Iz ozakonjenja, trenutno samo za keš kupce.

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

.

Prikaži broj telefona

Prikaz kuće na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Sremčica
    42 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik oslobodiocima Rušnja
    10 min
  • Crkva brvnara
    13 min
  • Stara kuća porodice Protić
    18 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Vuk Karadžić)
    8 min
  • Srednja škola (Srednja škola Barajevo)
    13 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Mudrica i dobrica)
    4 min
  • Fakultet (Visoka sportska i zdravstvena škola)
    26 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Zavod za psihofiziološke poremećaje i govornu patologiju Dr Cvetko Brajović)
    19 min
  • Klinika (Poliklinika Vaša kuća zdravlja)
    18 min
  • Teretana (Fitness centar Elite Athlete)
    8 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Žuta radnja)
    17 min
  • Restoran (Restoran Lipovačka noć)
    2 min
  • Kafana (Pivnica Lav)
    27 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Sremčica)
    2 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    9 min
  • Pošta (Pošta Rušanj)
    9 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
2.906,24 mesečno (ukupno 34.874,87)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Kuća za prodaju, Sremčica, 238 m2. Etažno, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Čukarica opština

882 € / m2
Beograd, Čukarica opština, Sremčica | 4zida.rs | 4zida.rs
508 € / m2
1.337 € / m2
2.166 € / m2

Oglasi ove agencije

Novo Groblje, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
214.000 €
1.945 €/m²

Svetog Nikole

Novo Groblje, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 110 m² • uknjiženo

Agencija

Senjak, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.625 €/m²

Koste Glavinića

Senjak, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 23, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
4.468 €/m²

Antifašističke borbe

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

jednoiposoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.692 €/m²

Ismeta Mujezinovića

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 78 m² • uknjiženo

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
214.500 €

Batajnica

Batajnica, Zemun opština, Beograd

građevinsko zemljište • 32.09 a • uknjiženo

Agencija

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
3.500 €/m²

Zvezdarska Šuma

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Vrčin, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
212.590 €

Zavojice

Vrčin, Grocka opština, Beograd

građevinsko zemljište • 30.37 a • uknjiženo

Agencija

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.625 €/m²

Cvetkova Pijaca

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

2-etažna kuća • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
210.300 €
3.004 €/m²

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 70 m²

Agencija

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
206.718 €
2.756 €/m²

Cerak

Cerak, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 75 m²

Agencija

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
211.596 €
2.821 €/m²

Konjarnik

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 75 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.800 €/m²

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
210.500 €
2.631 €/m²

Lekino Brdo

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 80 m²

Agencija

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
206.570 €
3.756 €/m²

Hadžipopovac

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 55 m²

Agencija

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
3.134 €/m²

Marka Čelebonovića

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 67 m² • uknjiženo

Agencija

Istočni Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
214.000 €
3.452 €/m²

Prote Mateje

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

trosoban stan • 62 m² • uknjiženo

Agencija

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
213.480 €
3.007 €/m²

Braće Jerković

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

dvoiposoban stan • 71 m²

Agencija

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.500 €/m²

11. Krajiške divizije

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 84 m² • uknjiženo

Agencija

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
207.000 €
3.393 €/m²

Sava Burića

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

dvoiposoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
206.900 €
2.249 €/m²

Braće Jerković

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 92 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda