Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Sopot opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

235 oglasa

Saznaj više o kraju Sopot opština
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Sopot (mesto)

Sopot opština, Beograd

230.000 €

1.009 €/m²

228m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Proleterska

Mala Ivanča, Sopot opština, Beograd

129.000 €

1.252 €/m²

103m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 12.82 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

200.000 €

1.471 €/m²

136m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

355.000 €

1.732 €/m²

205m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

420.000 €

1.765 €/m²

238m² | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

469.000 €

2.084 €/m²

225m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

269.000 €

1.462 €/m²

184m² | uknjiženo
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

99.000 €

1.707 €/m²

58m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Cede Milosavljevica | 4zida.rs
Cede Milosavljevica | 4zida.rs
Cede Milosavljevica | 4zida.rs
Cede Milosavljevica | 4zida.rs
Cede Milosavljevica | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Cede Milosavljevica

Babe, Sopot opština, Beograd

490.000 €

1.420 €/m²

345m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 53 a • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Kneza Miloša 96 | 4zida.rs
Kneza Miloša 96 | 4zida.rs
Kneza Miloša 96 | 4zida.rs
Kneza Miloša 96 | 4zida.rs
Kneza Miloša 96 | 4zida.rs
Top
15

Kneza Miloša 96

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd

230.000 €

1.000 €/m²

230m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Sedmog jula | 4zida.rs
Sedmog jula | 4zida.rs
Sedmog jula | 4zida.rs
Sedmog jula | 4zida.rs
Sedmog jula | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Sedmog jula

Rogača, Sopot opština, Beograd

75.000 €

843 €/m²

89m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Sedmog jula | 4zida.rs
Sedmog jula | 4zida.rs
Sedmog jula | 4zida.rs
Sedmog jula | 4zida.rs
Sedmog jula | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Sedmog jula

Rogača, Sopot opština, Beograd

100.000 €

1.031 €/m²

97m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Top
28

Sopot (mesto)

Sopot opština, Beograd

199.000 €

711 €/m²

280m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 06.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
23
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

233.000 €

1.226 €/m²

190m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

590.000 €

2.193 €/m²

269m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

235.000 €

1.536 €/m²

153m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Partizanski put | 4zida.rs
Partizanski put | 4zida.rs
Partizanski put | 4zida.rs
Partizanski put | 4zida.rs
Partizanski put | 4zida.rs
13
Logo agencije

Partizanski put

Babe, Sopot opština, Beograd

60.000 €

455 €/m²

132m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Moše Pijade 31 | 4zida.rs
Moše Pijade 31 | 4zida.rs
Moše Pijade 31 | 4zida.rs
Moše Pijade 31 | 4zida.rs
4

Moše Pijade 31

Ralja, Sopot opština, Beograd

63.000 €

630 €/m²

100m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vlastimira Vesica | 4zida.rs
Vlastimira Vesica | 4zida.rs
Vlastimira Vesica | 4zida.rs
Vlastimira Vesica | 4zida.rs
Vlastimira Vesica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vlastimira Vesica

Kosmaj, Sopot opština, Beograd

56.000 €

667 €/m²

84m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Vitomira Nikolića | 4zida.rs
Vitomira Nikolića | 4zida.rs
Vitomira Nikolića | 4zida.rs
Vitomira Nikolića | 4zida.rs
Vitomira Nikolića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Vitomira Nikolića

Babe, Sopot opština, Beograd

66.000 €

750 €/m²

88m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14.39 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Sopot opština — kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Sopot opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Sopot opština

prodaja kuća Sopot opština - Beograd

73 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Sopot opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Sopot opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Sopot opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Sopot opština. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1366 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Sopot opština - Beograd

  • Sopot (mesto), Sopot opština
  • Babe, Sopot opština
  • Drlupa, Sopot opština
  • Dučina, Sopot opština
  • Đurinci, Sopot opština

Po tipu nekretnine — Sopot opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna