Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Vlasnik
do 80.000 €

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. vlasnik

Prodaja kuća od vlasnika | Srbija, Do 80.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

134 oglasa

Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Premijum
19

Profesora Aleksandra Nikolića

Čajetinska Česma, Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

76.000 €

507 €/m²

150m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Premijum
25

Beogradski Put 997G

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

36.999 €

925 €/m²

40m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Premijum
12

Pejčića Sokak

Gradske lokacije, Ljig

75.000 €

136 €/m²

550m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Lenjinova | 4zida.rs
Lenjinova | 4zida.rs
Lenjinova | 4zida.rs
Lenjinova | 4zida.rs
Lenjinova | 4zida.rs
Premijum
7

Lenjinova

Pačir, Okolne lokacije, Bačka Topola

62.000 €

194 €/m²

319m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Premijum
10

Gornji Tavankut

Tavankut, Okolne lokacije, Subotica

44.000 €

440 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Premijum
14

Petefi Šandora 35

Stara Moravica, Okolne lokacije, Bačka Topola

34.000 €

217 €/m²

157m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Premijum
20

Kisačka 12

Mali Bajmok, Gradske lokacije, Subotica

66.000 €

825 €/m²

80m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bela Zemlja | 4zida.rs
Bela Zemlja | 4zida.rs
Bela Zemlja | 4zida.rs
Bela Zemlja | 4zida.rs
Bela Zemlja | 4zida.rs
Premijum
19

Bela Zemlja

Gradske lokacije, Užice

79.900 €

799 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Horgoš | 4zida.rs
Horgoš | 4zida.rs
Horgoš | 4zida.rs
Horgoš | 4zida.rs
Horgoš | 4zida.rs
Premijum
14

Horgoš

Okolne lokacije, Kanjiža

25.900 €

214 €/m²

121m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Telečka | 4zida.rs
Telečka | 4zida.rs
Telečka | 4zida.rs
Telečka | 4zida.rs
Telečka | 4zida.rs
Premijum
19

Telečka

Okolne lokacije, Sombor

27.000 €

55 €/m²

491m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Višnjevac | 4zida.rs
Višnjevac | 4zida.rs
Višnjevac | 4zida.rs
Višnjevac | 4zida.rs
Višnjevac | 4zida.rs
Premijum
17

Višnjevac

Okolne lokacije, Subotica

55.000 €

550 €/m²

100m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Top
10

Nikole Tesle

Đurđevo, Okolne lokacije, Žabalj

50.000 €

556 €/m²

90m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Golo Brdo | 4zida.rs
Golo Brdo | 4zida.rs
Golo Brdo | 4zida.rs
Golo Brdo | 4zida.rs
Golo Brdo | 4zida.rs
Top
38

Golo Brdo

Knić, Okolne lokacije, Knić

45.000 €

409 €/m²

110m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Zaselak Mitrovići | 4zida.rs
Zaselak Mitrovići | 4zida.rs
Zaselak Mitrovići | 4zida.rs
Zaselak Mitrovići | 4zida.rs
Zaselak Mitrovići | 4zida.rs
Top
7

Zaselak Mitrovići

Gostilje, Okolne lokacije, Čajetina

77.000 €

642 €/m²

120m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Top
22

Beogradska

Jarmenovci , Okolne lokacije, Topola

45.000 €

225 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Ažurirano 14.05.2026.
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Top
9

Ive Andrića 104

Starčevo, Okolne lokacije, Pančevo

33.500 €

453 €/m²

74m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Braće Benc 10 | 4zida.rs
Braće Benc 10 | 4zida.rs
Braće Benc 10 | 4zida.rs
Braće Benc 10 | 4zida.rs
Braće Benc 10 | 4zida.rs
Top
18

Braće Benc 10

Bačko Gradište, Okolne lokacije, Bečej

65.000 €

274 €/m²

237m² | 5 soba | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Čonoplja | 4zida.rs
Top
1

Čonoplja

Okolne lokacije, Sombor

67.000 €

394 €/m²

170m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Save Sogića 166 | 4zida.rs
Save Sogića 166 | 4zida.rs
Save Sogića 166 | 4zida.rs
Save Sogića 166 | 4zida.rs
Save Sogića 166 | 4zida.rs
Top
7

Save Sogića 166

Manđelos, Okolne lokacije, Sremska Mitrovica

75.000 €

19 €/m²

4000m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Nosa | 4zida.rs
Nosa | 4zida.rs
Nosa | 4zida.rs
Nosa | 4zida.rs
Nosa | 4zida.rs
Top
12

Nosa

Hajdukovo, Okolne lokacije, Subotica

28.000 €

269 €/m²

104m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾