Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Šabac

Prodaja kuća Šabac, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

39 oglasa

Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
11
Logo agencije

Ševarice

Okolne lokacije, Šabac

17.000 €

283 €/m²

60m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
dobra lokacija
9
Logo agencije

Pocerski Pričinović

Okolne lokacije, Šabac

98.000 €

323 €/m²

303m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Top
12

Vrdnička

Drenovac, Okolne lokacije, Šabac

40.000 €

267 €/m²

150m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Pocerski Metković | 4zida.rs
Pocerski Metković | 4zida.rs
Pocerski Metković | 4zida.rs
Pocerski Metković | 4zida.rs
Pocerski Metković | 4zida.rs
32

Pocerski Metković

Okolne lokacije, Šabac

31.000 €

310 €/m²

100m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 09.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Šabac

50.000 €

833 €/m²

60m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Radovašnica | 4zida.rs
Radovašnica | 4zida.rs
Radovašnica | 4zida.rs
Radovašnica | 4zida.rs
Radovašnica | 4zida.rs
5
Logo agencije

Radovašnica

Okolne lokacije, Šabac

21.000 €

420 €/m²

50m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 06.05.2026.
Hajduk Veljkova 64 | 4zida.rs
Hajduk Veljkova 64 | 4zida.rs
Hajduk Veljkova 64 | 4zida.rs
Hajduk Veljkova 64 | 4zida.rs
Hajduk Veljkova 64 | 4zida.rs
16

Hajduk Veljkova 64

Gradske lokacije, Šabac

160.000 €

457 €/m²

350m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
2

Vuka Karadžića

Gradske lokacije, Šabac

95.000 €

1.044 €/m²

91m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
14
Logo agencije

Maovi

Okolne lokacije, Šabac

16.000 €

1.067 €/m²

15m² | 1 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

120.000 €

1.071 €/m²

112m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Kamenjak | 4zida.rs
Kamenjak | 4zida.rs
2

Kamenjak

Gradske lokacije, Šabac

49.900 €

450 €/m²

111m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
dobra lokacija
6
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Šabac

120.000 €

876 €/m²

137m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
14
Logo agencije

Ševarice

Okolne lokacije, Šabac

18.000 €

281 €/m²

64m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 04.05.2026.
Kamenjak | 4zida.rs
Kamenjak | 4zida.rs
Kamenjak | 4zida.rs
Kamenjak | 4zida.rs
Kamenjak | 4zida.rs
21
Logo agencije

Kamenjak

Gradske lokacije, Šabac

220.000 €

657 €/m²

335m² | 9 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Jevremovac

Okolne lokacije, Šabac

95.000 €

960 €/m²

99m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Jelenča | 4zida.rs
Jelenča | 4zida.rs
Jelenča | 4zida.rs
Jelenča | 4zida.rs
Jelenča | 4zida.rs
9

Jelenča

Okolne lokacije, Šabac

52.000 €

981 €/m²

53m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
Imnjača Mala | 4zida.rs
Imnjača Mala | 4zida.rs
Imnjača Mala | 4zida.rs
Imnjača Mala | 4zida.rs
Imnjača Mala | 4zida.rs
10
Logo agencije

Imnjača Mala

Dobrić, Okolne lokacije, Šabac

21.000 €

194 €/m²

108m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dobrić

Okolne lokacije, Šabac

30.000 €

337 €/m²

89m² | 1 soba | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
17
Logo agencije

Dobrić

Okolne lokacije, Šabac

25.000 €

472 €/m²

53m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
12
Logo agencije

Jevremovac

Okolne lokacije, Šabac

60.000 €

1.154 €/m²

52m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Polunamešteno
Ažurirano 01.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Šabac

56 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Šabac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Šabac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Šabac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Šabac. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 911 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Šabac

  • Gradske lokacije, Šabac
  • Okolne lokacije, Šabac

Po tipu nekretnine — Šabac

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?