Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Ruma

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

70 oglasa

Borkovačka | 4zida.rs
Borkovačka | 4zida.rs
Borkovačka | 4zida.rs
Borkovačka | 4zida.rs
Borkovačka | 4zida.rs
11
Logo agencije

Borkovačka

Dobrinci, Okolne lokacije, Ruma

150.000 €

464 €/m²

323m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13

Gradske lokacije

Ruma

200.000 €

797 €/m²

251m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
19

Gradske lokacije

Ruma

235.000 €

996 €/m²

236m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

288.400 €

601 €/m²

480m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

103.000 €

1.096 €/m²

94m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16

Gradske lokacije

Ruma

195.000 €

975 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Ruma

165.000 €

1.086 €/m²

152m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

137.700 €

1.020 €/m²

135m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

200.000 €

1.198 €/m²

167m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Grabovci | 4zida.rs
Grabovci | 4zida.rs
Grabovci | 4zida.rs
Grabovci | 4zida.rs
Grabovci | 4zida.rs
7

Grabovci

Okolne lokacije, Ruma

35.000 €

304 €/m²

115m² | 4 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 01.05.2026.
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
12
Logo agencije

Klenak

Okolne lokacije, Ruma

61.000 €

656 €/m²

93m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Putinci | 4zida.rs
Putinci | 4zida.rs
Putinci | 4zida.rs
Putinci | 4zida.rs
Putinci | 4zida.rs
5

Putinci

Okolne lokacije, Ruma

31.000 €

270 €/m²

115m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Gradske lokacije

Ruma

175.000 €

884 €/m²

198m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Ruma, Železnička 80 | 4zida.rs
Ruma, Železnička 80 | 4zida.rs
Ruma, Železnička 80 | 4zida.rs
Ruma, Železnička 80 | 4zida.rs
Ruma, Železnička 80 | 4zida.rs
5

Ruma, Železnička 80

Gradske lokacije, Ruma

200.000 €

444 €/m²

450m² | 4 sobe | uknjiženo
Firma • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Radivoja Koraća | 4zida.rs
Radivoja Koraća | 4zida.rs
Radivoja Koraća | 4zida.rs
Radivoja Koraća | 4zida.rs
Radivoja Koraća | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Radivoja Koraća

Gradske lokacije, Ruma

130.000 €

1.000 €/m²

130m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 28.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
23

Gradske lokacije

Ruma

135.000 €

643 €/m²

210m² | 6 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Dobrinci | 4zida.rs
Dobrinci | 4zida.rs
Dobrinci | 4zida.rs
Dobrinci | 4zida.rs
Dobrinci | 4zida.rs
16

Dobrinci

Okolne lokacije, Ruma

147.000 €

735 €/m²

200m² | 6 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
24
Logo agencije

Klenak

Okolne lokacije, Ruma

50.000 €

735 €/m²

68m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Prazno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Ruma

149.500 €

729 €/m²

205m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Podrum • Garaža
Ažurirano 26.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Gradske lokacije

Ruma

190.000 €

950 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 26.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Ruma

61 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Ruma

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Ruma

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Ruma

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Ruma. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 957 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Ruma

  • Gradske lokacije, Ruma
  • Okolne lokacije, Ruma

Po tipu nekretnine — Ruma

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Ruma