Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Oslobodilaca Beograda, 137.000€, 128m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Sopot opština
  5. Ralja

Kuća na prodaju, Oslobodilaca Beograda, 137.000€, 128m²

Beograd, Sopot opština, Ralja
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3633Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 555 €

137.000 €

1.070 € / m2

128 m²
Sopot, Ralja-128m2, CG
O kući
  • Površina: 128 m²
  • Površina placa: 18.43a
  • Centralno grejanje
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1000
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
Detaljnije o kući
  • Objekat poseduje: video nadzor

Opis oglasa

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet)

Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra.

Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena na gradski vodovod.

Plac je veoma prostran i ravan sa velikim voćnjakom (šljive, jabuke, kruške, trešnje).

Uknjižena na 64m2 (prvi sprat) dok je drugi predat na uknjižbu.

Agent: Nikola Sanader 064... (prikaži broj telefona)

Agencijska provizija je 2% i uključuje:

  • pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju
  • pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (troškove overe kod notara plaća kupac)
  • odjavu prodavca - prijavu kupca (porez na prenos apsolutnih prava i porez na imovinu, infostan, struja, telefon, kablovska)

Prikaz kuće na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik palim ratnicima 1912-1918
    7 min
  • Spomen česma Natalije Obradović i Julije Radošević
    7 min
  • Stari han
    17 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Cana Marjanović)
    6 min
  • Srednja škola (Ekonomsko-trgovinska škola Sopot)
    15 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Leptirić)
    6 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)
    48 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za interne bolesti Mladenovac)
    33 min
  • Klinika (Poliklinika Vaša kuća zdravlja)
    41 min
  • Teretana (Green fitness - fitness klub)
    37 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aman market)
    20 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Ralja /Centar/)
    15 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    16 min
  • Pošta (Pošta Ralja)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Imovina plusCall centar
Call centar avatar
7 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.563,02 mesečno (ukupno 18.756,23)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Imovina plusCall centar
Call centar avatar
7 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Kuća za prodaju, Ralja, 128 m2. Centralno. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Sopot opština

1.070 € / m2
Beograd, Sopot opština, Ralja | 4zida.rs | 4zida.rs
656 € / m2
1.366 € / m2
2.076 € / m2

Oglasi ove agencije

Ovča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
147.000 €

La Morminc

Ovča, Palilula opština, Beograd

plac • 49 a • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
158.000 €
2.469 €/m²

Patrisa Lumumbe

Karaburma, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Ovča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
115.000 €
612 €/m²

Njegoševa

Ovča, Palilula opština, Beograd

kuća • 188 m² • uknjiženo

Agencija

Barič, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
130.000 €
823 €/m²

Barič

Barič, Obrenovac opština, Beograd

kuća • 158 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
117.500 €
2.866 €/m²

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
120.000 €
3.000 €/m²

Mile Dimić

Centar, Rakovica opština, Beograd

dvosoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
122.000 €
2.440 €/m²

Stojana Matića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Železnik, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
139.000 €
2.482 €/m²

Darinke Radović

Novi Železnik, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Urovci, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
145.000 €

Gaj

Urovci, Obrenovac opština, Beograd

poljoprivredno zemljište • 38.74 a

Agencija

Belo Polje, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
127.000 €
794 €/m²

Belo Polje

Belo Polje, Obrenovac opština, Beograd

kuća • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Barič, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
121.000 €
864 €/m²

Obrenovački put

Barič, Obrenovac opština, Beograd

kuća • 140 m² • uknjiženo

Agencija

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
138.500 €
3.551 €/m²

Bata Lakina

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

jednoiposoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
158.000 €
4.270 €/m²

Mirijevski bulevar

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
122.400 €
2.498 €/m²

Petra Konjovića

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

jednoiposoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Mala Moštanica, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
128.000 €
853 €/m²

Mala Moštanica

Mala Moštanica, Obrenovac opština, Beograd

kuća • 150 m² • uknjiženo

Agencija

Barič, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
678 €/m²

Barič

Barič, Obrenovac opština, Beograd

kuća • 199 m² • uknjiženo

Agencija

Baćevac, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
159.000 €
832 €/m²

Baćevac

Baćevac, Barajevo opština, Beograd

kuća • 191 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
148.000 €
2.313 €/m²

Marička

Centar, Rakovica opština, Beograd

trosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Kneževac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
122.000 €
2.837 €/m²

Kneževačka

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

dvosoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
2.727 €/m²

Braće Jerković

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda