Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Rakovac, 350.000€, 91m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beočin
  4. Rakovac

Kuća na prodaju, Rakovac, 350.000€, 91m²

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3015049Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.419 €

350.000 €

3.846 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 1.855 €
91 m²
3 sobe
Rakovac, 91m², plac 601m²
O kući
  • Površina: 91 m²
  • Površina placa: 6a
  • Uobičajeno stanje
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 269
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Na obroncima Fruške Gore, samo 10 km od Novi Sad, prodaje se Vila Santorini u mediteranskom stilu – vila površine 91 m² na placu od 601 m², sa 2 spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom, velikom kuhinjom, komfornim hodnikom i velikim kupatilom, uz prelep pogled iz svake prostorije. Poseduje terasu od 40 m², bazen 4x8 m sa kompletnom opremom i tehničkom prostorijom, solarni tuš, spoljni toalet, rashladnu vitrinu, plato sa ležaljkama i kamenom plažom, uređeno dvorište sa parkom i privatnim parkingom, internet, kablovsku i satelitsku TV, klimu, saunu i đakuzi, kao i unikatne ručno rađene detalje poput svetionika, murala, Santorini kapije, roštilja, kandelabera i grčkih stubova. Uz potpunu privatnost, sunce tokom celog dana, idealnu nadmorsku visinu od 110 m i fantastičan spoj luksuza, mira i prirode. Vila se uspešno izdaje preko Booking i Airbnb platformi kao već razrađen i veoma unosan biznis, sa odličnim ocenama i recenzijama 9,4, što budućem vlasniku pruža mogućnost brzog povrata investicije i sigurnog prihoda. U neposrednoj blizini nalazi se Osnovna škola. Na navedenu oglasnu cenu se obračunava posrednička naknada od 3%.
Više informacija na tel: 061... (prikaži broj telefona)