Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

60 oglasa

Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
38
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.270.000 €

4.233 €/m²

300m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1700 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
60

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.490.000 €

2.258 €/m²

660m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 35 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
26
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

499.000 €

2.757 €/m²

181m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2.23 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
36
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

400.000 €

2.878 €/m²

139m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 16.3 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
28
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

2.532 €/m²

79m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 9.2 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
83
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.490.000 €

4.686 €/m²

318m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 14.8 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
14

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.699.000 €

2.614 €/m²

650m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking • Video
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
16

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

422.300 €

2.815 €/m²

150m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
72 oglasa u ponudi
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
13
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

149.350 €

4.667 €/m²

32m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
25
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.300.000 €

2.200 €/m²

591m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 01.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
50
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

450.000 €

3.814 €/m²

118m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.16 a • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
23
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

463.000 €

3.087 €/m²

150m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Fruškogorski put | 4zida.rs
Fruškogorski put | 4zida.rs
Fruškogorski put | 4zida.rs
Fruškogorski put | 4zida.rs
Fruškogorski put | 4zida.rs
10

Fruškogorski put

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

513.970 €

2.840 €/m²

181m² | 5 soba
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 4.15 a • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
10

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

677.750 €

2.017 €/m²

336m² | 5 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.03 a • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
36
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

263.611 €

2.076 €/m²

127m²
Agencija • Kuća • Prazno • Parking • 3D tura
Ažurirano 29.04.2026.
Fruškogorski put | 4zida.rs
Fruškogorski put | 4zida.rs
Fruškogorski put | 4zida.rs
Fruškogorski put | 4zida.rs
Fruškogorski put | 4zida.rs
18
Logo agencije

Fruškogorski put

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.581.000 €

3.933 €/m²

402m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
19
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

499.000 €

3.024 €/m²

165m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 27.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
67
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

400.000 €

2.878 €/m²

139m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16.3 a • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
26
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

390.000 €

4.815 €/m²

81m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15.26 a • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
23
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

499.000 €

2.757 €/m²

181m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Popovica