Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Vlasnik

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća od vlasnika | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

374 oglasa

Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Premijum
31

Stevana Sinđelića 76

Dragobraća, Okolne lokacije, Kragujevac

345.000 €

1.358 €/m²

254m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16

Gradske lokacije

Inđija

105.000 €

677 €/m²

155m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Premijum
31

Fruškogorski Put 410

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.490.000 €

3.725 €/m²

400m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Premijum
19

Profesora Aleksandra Nikolića

Čajetinska Česma, Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

76.000 €

507 €/m²

150m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
29

Sunčana

Mali Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

385.000 €

1.584 €/m²

243m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 14.05.2026.
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Premijum
25

Beogradski Put 997G

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

36.999 €

925 €/m²

40m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Premijum
4

Boleč

Grocka opština, Beograd

134.500 €

928 €/m²

145m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Premijum
12

Pejčića Sokak

Gradske lokacije, Ljig

75.000 €

136 €/m²

550m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
38

Gardoš

Zemun opština, Beograd

496.400 €

3.650 €/m²

136m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Balkanska 37 | 4zida.rs
Balkanska 37 | 4zida.rs
Balkanska 37 | 4zida.rs
Premijum
3

Balkanska 37

Sušice, Gradske lokacije, Kragujevac

200.000 €

1.220 €/m²

164m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Premijum
18

Novosadska Ulica

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

267.000 €

1.214 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Augusta Cesareca 50 | 4zida.rs
Augusta Cesareca 50 | 4zida.rs
Augusta Cesareca 50 | 4zida.rs
Augusta Cesareca 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4

Augusta Cesareca 50

Gradske lokacije, Ruma

119.900 €

375 €/m²

320m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Lenjinova | 4zida.rs
Lenjinova | 4zida.rs
Lenjinova | 4zida.rs
Lenjinova | 4zida.rs
Lenjinova | 4zida.rs
Premijum
7

Lenjinova

Pačir, Okolne lokacije, Bačka Topola

62.000 €

194 €/m²

319m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Gornji Tavankut | 4zida.rs
Premijum
10

Gornji Tavankut

Tavankut, Okolne lokacije, Subotica

44.000 €

440 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Biskupa Lajče Budanovića | 4zida.rs
Biskupa Lajče Budanovića | 4zida.rs
Biskupa Lajče Budanovića | 4zida.rs
Biskupa Lajče Budanovića | 4zida.rs
Biskupa Lajče Budanovića | 4zida.rs
Premijum
16

Biskupa Lajče Budanovića

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

962 €/m²

130m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Petefi Šandora 35 | 4zida.rs
Premijum
14

Petefi Šandora 35

Stara Moravica, Okolne lokacije, Bačka Topola

34.000 €

217 €/m²

157m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Banjalučka 10 | 4zida.rs
Banjalučka 10 | 4zida.rs
Banjalučka 10 | 4zida.rs
Banjalučka 10 | 4zida.rs
Banjalučka 10 | 4zida.rs
Premijum
11

Banjalučka 10

Ohridsko Naselje, Gradske lokacije, Leskovac

299.999 €

577 €/m²

520m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Kisačka 12 | 4zida.rs
Premijum
20

Kisačka 12

Mali Bajmok, Gradske lokacije, Subotica

66.000 €

825 €/m²

80m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Slankamenački Put | 4zida.rs
Slankamenački Put | 4zida.rs
Slankamenački Put | 4zida.rs
Slankamenački Put | 4zida.rs
Slankamenački Put | 4zida.rs
Premijum
14

Slankamenački Put

Surduk, Okolne lokacije, Stara Pazova

235.000 €

3.133 €/m²

75m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Premijum
99

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

660.000 €

2.200 €/m²

300m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾