Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Pančevo

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

40 oglasa

Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
5

Kudeljarski Nasip

Gradske lokacije, Pančevo

110.000 €

733 €/m²

150m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
29. Novembra 24 | 4zida.rs
29. Novembra 24 | 4zida.rs
29. Novembra 24 | 4zida.rs
29. Novembra 24 | 4zida.rs
4

29. Novembra 24

Banatsko Novo Selo, Okolne lokacije, Pančevo

40.000 €

339 €/m²

118m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna •
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
24
Logo agencije

Banatsko Novo Selo

Okolne lokacije, Pančevo

74.990 €

417 €/m²

180m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
13
Logo agencije

Banatsko Novo Selo

Okolne lokacije, Pančevo

39.990 €

500 €/m²

80m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Stara Misa | 4zida.rs
Stara Misa | 4zida.rs
Stara Misa | 4zida.rs
Stara Misa | 4zida.rs
Stara Misa | 4zida.rs
10

Stara Misa

Gradske lokacije, Pančevo

99.000 €

707 €/m²

140m² | 4 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
17

Misa

Gradske lokacije, Pančevo

150.000 €

615 €/m²

244m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Subotička | 4zida.rs
Subotička | 4zida.rs
Subotička | 4zida.rs
Subotička | 4zida.rs
Subotička | 4zida.rs
20

Subotička

Starčevo, Okolne lokacije, Pančevo

157.000 €

575 €/m²

273m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.97 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
Banatsko Novo Selo | 4zida.rs
16
Logo agencije

Banatsko Novo Selo

Okolne lokacije, Pančevo

69.990 €

578 €/m²

121m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
24
Logo agencije

Misa Vinogradi

Gradske lokacije, Pančevo

199.000 €

663 €/m²

300m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Ive Lole Ribara 64 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 64 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 64 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 64 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 64 | 4zida.rs
Top
20

Ive Lole Ribara 64

Banatsko Novo Selo, Okolne lokacije, Pančevo

55.000 €

390 €/m²

141m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs

Gradske lokacije

Pančevo

100.000 €

556 €/m²

180m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
13

Maršala Tita

Banatski Brestovac, Okolne lokacije, Pančevo

150.000 €

610 €/m²

246m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Starčevo | 4zida.rs
Starčevo | 4zida.rs
Starčevo | 4zida.rs
3

Starčevo

Okolne lokacije, Pančevo

51.000 €

459 €/m²

111m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Pere Segedinca | 4zida.rs
Pere Segedinca | 4zida.rs
Pere Segedinca | 4zida.rs
Pere Segedinca | 4zida.rs
Pere Segedinca | 4zida.rs
7
Logo agencije

Pere Segedinca

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

85.000 €

708 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Sime Šolaje 7 | 4zida.rs
Sime Šolaje 7 | 4zida.rs
Sime Šolaje 7 | 4zida.rs
Sime Šolaje 7 | 4zida.rs
Top
4

Sime Šolaje 7

Banatsko Novo Selo, Okolne lokacije, Pančevo

65.000 €

765 €/m²

85m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Sremska

Starčevo, Okolne lokacije, Pančevo

165.000 €

460 €/m²

359m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
20

7. jula

Starčevo, Okolne lokacije, Pančevo

50.000 €

273 €/m²

183m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3 a • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Dobrovoljačaka | 4zida.rs
Dobrovoljačaka | 4zida.rs
Dobrovoljačaka | 4zida.rs
Dobrovoljačaka | 4zida.rs
Dobrovoljačaka | 4zida.rs
20
Logo agencije

Dobrovoljačaka

Vojlovica, Gradske lokacije, Pančevo

85.000 €

552 €/m²

154m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.8 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Top
9

Ive Andrića 104

Starčevo, Okolne lokacije, Pančevo

33.500 €

453 €/m²

74m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
11

Banijska

Misa, Gradske lokacije, Pančevo

65.000 €

650 €/m²

100m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Pančevo

61 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Pančevo

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Pančevo

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Pančevo

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Pančevo. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1157 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Pančevo

  • Gradske lokacije, Pančevo
  • Okolne lokacije, Pančevo

Po tipu nekretnine — Pančevo

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Pančevo