Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Jagodina

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

68 oglasa

Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
60
Logo agencije

Gornji Račnik

Okolne lokacije, Jagodina

50.000 €

510 €/m²

98m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.51 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
96
Logo agencije

Branka Ćopića

Ribare, Okolne lokacije, Jagodina

195.000 €

557 €/m²

350m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Crnobarska | 4zida.rs
Crnobarska | 4zida.rs
Crnobarska | 4zida.rs
Crnobarska | 4zida.rs
Crnobarska | 4zida.rs
31
Logo agencije

Crnobarska

Novo Lanište, Okolne lokacije, Jagodina

46.000 €

511 €/m²

90m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
6

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

20.000 €

278 €/m²

72m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
9

Brioni

Okolne lokacije, Jagodina

27.000 €

415 €/m²

65m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.18 a • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
69
Logo agencije

Dragocvet

Okolne lokacije, Jagodina

87.000 €

435 €/m²

200m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 33.35 a • Prazno • Podrum • Garaža i parking • Video
Ažurirano 25.04.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
25

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

38.000 €

633 €/m²

60m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.89 a • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Top
65
Logo agencije

Ribare

Okolne lokacije, Jagodina

97.000 €

500 €/m²

194m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20.01 a • Namešteno • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
20
Logo agencije

Siokovac

Okolne lokacije, Jagodina

16.500 €

174 €/m²

95m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.37 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
4
Logo agencije

Gornji Račnik

Okolne lokacije, Jagodina

18.000 €

250 €/m²

72m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14.34 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
26
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

70.000 €

350 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15.65 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
29
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

38.000 €

633 €/m²

60m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.81 a • Prazno • Video
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
52
Logo agencije

Vinorača

Okolne lokacije, Jagodina

310.000 €

1.026 €/m²

302m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14.59 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 17.04.2026.
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
20
Logo agencije

Dragocvet

Okolne lokacije, Jagodina

65.000 €

855 €/m²

76m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 40 a • Polunamešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Deonica | 4zida.rs
Deonica | 4zida.rs
Deonica | 4zida.rs
Deonica | 4zida.rs
Deonica | 4zida.rs
22
Logo agencije

Deonica

Okolne lokacije, Jagodina

24.000 €

300 €/m²

80m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 21.17 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
9
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

25.000 €

313 €/m²

80m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 24 a • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
5
Logo agencije

Vinorača

Okolne lokacije, Jagodina

75.000 €

843 €/m²

89m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9.73 a • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Nnn | 4zida.rs
Nnn | 4zida.rs
Nnn | 4zida.rs
Nnn | 4zida.rs
Nnn | 4zida.rs
27

Nnn

Kovačevac, Okolne lokacije, Jagodina

32.000 €

492 €/m²

65m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
23
Logo agencije

Ribare

Okolne lokacije, Jagodina

59.500 €

793 €/m²

75m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 58.09 a • Prazno • Video
Ažurirano 18.04.2026.
Crni Vrh | 4zida.rs
Crni Vrh | 4zida.rs
Crni Vrh | 4zida.rs
Crni Vrh | 4zida.rs
Crni Vrh | 4zida.rs
17
Logo agencije

Crni Vrh

Okolne lokacije, Jagodina

25.000 €

781 €/m²

32m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 60.34 a • Prazno • Video
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Okolne lokacije

prodaja kuća Okolne lokacije - Jagodina

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 729 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Jagodina

  • Bagrdan, Okolne lokacije
  • Belica, Okolne lokacije
  • Bresje, Okolne lokacije
  • Bukovče, Okolne lokacije
  • Bunar, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Jagodina

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna