Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Dragocvet, 37.000€, 93m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Jagodina
  4. Dragocvet

Kuća na prodaju, Dragocvet, 37.000€, 93m²

Dragocvet, Okolne lokacije, Jagodina
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-10257Oglas ažuriran: 16.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 150 €

37.000 €

398 € / m2

93 m²
Seosko imanje 91,63 ara – veliki plac i kuća
O kući
  • Površina: 93 m²
  • Površina placa: 91.63a
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Polunamešteno - ležaj, plakar
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 22
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Detaljnije o kući
  • Godina izgradnje: 1960.

Opis oglasa

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina.

Na placu se nalazi kuća površine 93 m², koja zahteva adaptaciju, ali poseduje odličan raspored i predstavlja dobru osnovu za uređenje po sopstvenim željama.

mirna i prijatna lokacija.

Ovo imanje pruža brojne mogućnosti – idealno je za porodični život, vikendicu, poljoprivrednu proizvodnju, etno domaćinstvo ili kao investicija za buduće projekte.

Ako tražite nekretninu sa velikim placem, privatnošću i potencijalom, ovo domaćinstvo predstavlja odličnu priliku.

???? Za više informacija i zakazivanje obilaska, kontaktirajte nas.

Kontakt telefon : 064... (prikaži broj telefona)
Kontakt telefon : 065... (prikaži broj telefona)
Kontakt telefon : 035... (prikaži broj telefona)

Prikaz kuće na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Jovanči Miciću
    15 min
  • Spomenik na Metinom brdu
    43 min
  • Zgrada livnice sa kovačnicom
    44 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Rada Miljković)
    10 min
  • Srednja škola (Elektrotehnička i građevinska škola Nikola Tesla)
    11 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Pionir)
    11 min
  • Fakultet (Univerzitet u Kragujevcu Fakultet pedagoških nauka u Jagodini)
    11 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Sanitas Klinik)
    11 min
  • Klinika (Poliklinika CT05)
    10 min
  • Teretana (Cafe bar & gym Mr. Hill)
    38 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aman market)
    46 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    10 min
  • Pošta (Pošta Dragocvet)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Heroldo NekretnineNena Vlajić
Nena Vlajić avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.135,63 mesečno (ukupno 13.627,58)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Heroldo NekretnineNena Vlajić
Nena Vlajić avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Kuća za prodaju, uknjižena, Dragocvet, 93 m2, na prizemlju. Stanje - Uobičajeno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Okolne lokacije

398 € / m2
Dragocvet, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs | 4zida.rs
422 € / m2
729 € / m2
1.036 € / m2

Oglasi ove agencije

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
40.000 €
1.250 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

poslovni prostor • 32 m²

Agencija

Đurđevo Brdo, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
40.600 €

Đurđevo Brdo

Đurđevo Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

plac • 24.51 a

Agencija

Rit, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
35.000 €

Rit

Rit, Gradske lokacije, Jagodina

građevinsko zemljište • 13.34 a

Agencija

Trnava, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
35.200 €

Trnava

Trnava, Gradske lokacije, Jagodina

plac • 44 a

Agencija

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
39.000 €
975 €/m²

Tabane

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina

jednoiposoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Majur, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.000 €
633 €/m²

Majur

Majur, Okolne lokacije, Jagodina

kuća • 60 m²

Agencija

Vinorača, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs
37.200 €

Vinorača

Vinorača, Okolne lokacije, Jagodina

građevinsko zemljište • 3 a

Agencija

Grabovica, Okolne lokacije, Despotovac | 4zida.rs
35.000 €
287 €/m²

Grabovica

Grabovica, Okolne lokacije, Despotovac

kuća • 122 m² • uknjiženo

Agencija

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
40.000 €
800 €/m²

Aqua Park

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

lokal • 50 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.400 €
1.600 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

garsonjera • 24 m²

Agencija

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
39.000 €
1.000 €/m²

Tabane

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina

jednosoban stan • 39 m²

Agencija

Šantarovac, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs
40.000 €
111 €/m²

Šantarovac

Šantarovac, Okolne lokacije, Jagodina

kuća • 360 m²

Agencija

Sarina Međa, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
38.000 €
1.027 €/m²

Sarina Međa

Sarina Međa, Gradske lokacije, Jagodina

jednosoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Rekovac | 4zida.rs
40.000 €
250 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Rekovac

poslovni prostor • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
35.000 €
1.250 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

lokal • 28 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda