Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Obrenovac opština

Prodaja kuća od agencije | Obrenovac opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

101 oglas

Saznaj više o kraju Obrenovac opština
Zvečka | 4zida.rs
Zvečka | 4zida.rs
Zvečka | 4zida.rs
Zvečka | 4zida.rs
Zvečka | 4zida.rs
27

Zvečka

Obrenovac opština, Beograd

230.000 €

885 €/m²

260m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Preki lug | 4zida.rs
Preki lug | 4zida.rs
Preki lug | 4zida.rs
Preki lug | 4zida.rs
Preki lug | 4zida.rs
20
Logo agencije

Preki lug

Mala Moštanica, Obrenovac opština, Beograd

140.000 €

507 €/m²

276m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
17
Logo agencije

Barič

Obrenovac opština, Beograd

135.000 €

678 €/m²

199m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.6 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Milutina Erakovica | 4zida.rs
Milutina Erakovica | 4zida.rs
Milutina Erakovica | 4zida.rs
Milutina Erakovica | 4zida.rs
Milutina Erakovica | 4zida.rs
20
Logo agencije

Milutina Erakovica

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

54.000 €

574 €/m²

94m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Tavan • Parking • 3D tura
Ažurirano 20.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
15

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

120.000 €

1.053 €/m²

114m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Vinogradi | 4zida.rs
Vinogradi | 4zida.rs
Vinogradi | 4zida.rs
Vinogradi | 4zida.rs
Vinogradi | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vinogradi

Draževac, Obrenovac opština, Beograd

269.000 €

727 €/m²

370m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 29.11 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Pavla Vuisića | 4zida.rs
Pavla Vuisića | 4zida.rs
Pavla Vuisića | 4zida.rs
Pavla Vuisića | 4zida.rs
Pavla Vuisića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Pavla Vuisića

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

90.000 €

928 €/m²

97m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Aleksandra Ace Simovića | 4zida.rs
Aleksandra Ace Simovića | 4zida.rs
Aleksandra Ace Simovića | 4zida.rs
Aleksandra Ace Simovića | 4zida.rs
Aleksandra Ace Simovića | 4zida.rs
18

Aleksandra Ace Simovića

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

165.000 €

825 €/m²

200m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
15
Logo agencije

Živkovićeva

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

40.000 €

444 €/m²

90m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Kuća • Parking • 3D tura
Ažurirano 19.04.2026.
Barička Reka 203 | 4zida.rs
Barička Reka 203 | 4zida.rs
Barička Reka 203 | 4zida.rs
Barička Reka 203 | 4zida.rs
Barička Reka 203 | 4zida.rs
18

Barička Reka 203

Barič, Obrenovac opština, Beograd

115.000 €

460 €/m²

250m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Obrenovački put | 4zida.rs
Obrenovački put | 4zida.rs
Obrenovački put | 4zida.rs
Obrenovački put | 4zida.rs
Obrenovački put | 4zida.rs
12
Logo agencije

Obrenovački put

Barič, Obrenovac opština, Beograd

121.000 €

864 €/m²

140m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
Belo Polje | 4zida.rs
Belo Polje | 4zida.rs
Belo Polje | 4zida.rs
Belo Polje | 4zida.rs
Belo Polje | 4zida.rs
9
Logo agencije

Belo Polje

Obrenovac opština, Beograd

127.000 €

794 €/m²

160m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Ivana Bogdanovića Vanjke | 4zida.rs
Ivana Bogdanovića Vanjke | 4zida.rs
Ivana Bogdanovića Vanjke | 4zida.rs
Ivana Bogdanovića Vanjke | 4zida.rs
Ivana Bogdanovića Vanjke | 4zida.rs
19
Logo agencije

Ivana Bogdanovića Vanjke

Zabrežje, Obrenovac opština, Beograd

218.000 €

1.038 €/m²

210m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Valjevski Put | 4zida.rs
Valjevski Put | 4zida.rs
Valjevski Put | 4zida.rs
Valjevski Put | 4zida.rs
Valjevski Put | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Valjevski Put

Brović, Obrenovac opština, Beograd

75.000 €

949 €/m²

79m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža • Video
Ažurirano 18.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
19

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

16.000 €

800 €/m²

20m²
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Baljevac | 4zida.rs
Baljevac | 4zida.rs
Baljevac | 4zida.rs
Baljevac | 4zida.rs
Baljevac | 4zida.rs
17

Baljevac

Obrenovac opština, Beograd

68.000 €

773 €/m²

88m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.68 a • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Mala Moštanica | 4zida.rs
Mala Moštanica | 4zida.rs
Mala Moštanica | 4zida.rs
Mala Moštanica | 4zida.rs
Mala Moštanica | 4zida.rs
35

Mala Moštanica

Obrenovac opština, Beograd

150.000 €

1.172 €/m²

128m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 44.65 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Moštanička | 4zida.rs
Moštanička | 4zida.rs
Moštanička | 4zida.rs
Moštanička | 4zida.rs
Moštanička | 4zida.rs
20
Logo agencije

Moštanička

Mala Moštanica, Obrenovac opština, Beograd

250.000 €

502 €/m²

498m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 11 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Sremska

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

57.000 €

814 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 17.04.2026.
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
25
Logo agencije

Barič

Obrenovac opština, Beograd

179.000 €

1.041 €/m²

172m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 17.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

Nekretnine Obrenovac opština — stanovi, cene i ponuda | 4...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Obrenovac opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Obrenovac opština
Agencija

prodaja kuća Obrenovac opština - Beograd

45 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Obrenovac opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Obrenovac opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Obrenovac opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Obrenovac opština. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 964 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Obrenovac opština - Beograd

  • Obrenovac, Obrenovac opština
  • Skela, Obrenovac opština
  • Krtinska, Obrenovac opština
  • Zabrežje, Obrenovac opština
  • Brgulice, Obrenovac opština

Po tipu nekretnine — Obrenovac opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna