Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

701 oglas

Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
20
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

515.000 €

3.503 €/m²

147m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.71 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
31
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

494.400 €

1.831 €/m²

270m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
21
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

446.600 €

2.481 €/m²

180m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
14
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

721.000 €

1.602 €/m²

450m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.63 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
4
Logo agencije

Kamenjar

Gradske lokacije, Novi Sad

46.350 €

2.318 €/m²

20m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 0.24 a • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
49
Logo agencije

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

580.000 €

3.187 €/m²

182m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.21 a • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
5

Svetozara Markovića

Begeč, Okolne lokacije, Novi Sad

75.000 €

1.705 €/m²

44m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
28
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

575.000 €

2.544 €/m²

226m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 25.04.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1003 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
8 meseci na 4zida
73 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
246 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
1 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
688 oglasa u ponudi
Vinson nekretnine | 4zida.rs
Vinson nekretnine
6 godina na 4zida
425 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
431 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
669 oglasa u ponudi
NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2455 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1746 oglasa u ponudi
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
8
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

504.700 €

4.277 €/m²

118m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
15
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

680.000 €

3.931 €/m²

173m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 24.04.2026.
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Ledinci

Okolne lokacije, Novi Sad

224.000 €

3.733 €/m²

60m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Kamenjar

Gradske lokacije, Novi Sad

60.000 €

3.158 €/m²

19m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 0.22 a • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
5
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

164.800 €

1.939 €/m²

85m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Vladete Jerotića | 4zida.rs
1

Vladete Jerotića

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

380.000 €

1.969 €/m²

193m² | 6 soba | uknjiženo
Firma • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Vladete Jerotića | 4zida.rs
1

Vladete Jerotića

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

306.000 €

1.691 €/m²

181m² | 5 soba | uknjiženo
Firma • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
14
Logo agencije

Ledinci

Okolne lokacije, Novi Sad

150.000 €

1.875 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.22 a • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Telep | 4zida.rs
1
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

110.210 €

1.696 €/m²

65m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
17
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

402.000 €

3.589 €/m²

112m² | 8 soba
Agencija • Kuća • Polunamešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
19
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

3.287 €/m²

47m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

148.320 €

1.705 €/m²

87m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.56 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
18192021

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Novi Sad

prodaja kuća Novi Sad

74 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Novi Sad

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novi Sad. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1776 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novi Sad

  • Gradske lokacije, Novi Sad
  • Okolne lokacije, Novi Sad

Po tipu nekretnine — Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna