Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Nemenikuće

Prodaja kuća Nemenikuće, Sopot opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

18 oglasa

Saznaj više o kraju Nemenikuće
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
5
Logo agencije

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

190.000 €

1.397 €/m²

136m² | 3 sobe
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
17

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

220.000 €

1.719 €/m²

128m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 90 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
19

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

80.000 €

667 €/m²

120m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
15

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

150.000 €

617 €/m²

243m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.26 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
13

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

200.000 €

1.471 €/m²

136m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 06.05.2026.
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
13
Logo agencije

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

280.000 €

1.564 €/m²

179m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
11
Logo agencije

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

160.000 €

1.039 €/m²

154m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 0.3 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Despota Stefana Lazarevića | 4zida.rs
Despota Stefana Lazarevića | 4zida.rs
Despota Stefana Lazarevića | 4zida.rs
Despota Stefana Lazarevića | 4zida.rs
Despota Stefana Lazarevića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Despota Stefana Lazarevića

Nemenikuće, Sopot opština, Beograd

550.000 €

1.571 €/m²

350m² | 10 soba
Agencija • Dvoetažna • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kastaljanska

Nemenikuće, Sopot opština, Beograd

200.000 €

1.471 €/m²

136m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 30.04.2026.
Pionirska | 4zida.rs
Pionirska | 4zida.rs
Pionirska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Pionirska

Nemenikuće, Sopot opština, Beograd

275.000 €

1.447 €/m²

190m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
9

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

105.000 €

709 €/m²

148m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 138 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • 3D tura
Ažurirano 24.04.2026.
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
14

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

120.000 €

800 €/m²

150m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
36

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

185.000 €

1.814 €/m²

102m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 30 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kastaljanska

Nemenikuće, Sopot opština, Beograd

219.000 €

1.610 €/m²

136m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Jovana Žujovića | 4zida.rs
Jovana Žujovića | 4zida.rs
Jovana Žujovića | 4zida.rs
Jovana Žujovića | 4zida.rs
Jovana Žujovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Jovana Žujovića

Nemenikuće, Sopot opština, Beograd

220.000 €

1.438 €/m²

153m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
Kastaljanska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Kastaljanska

Nemenikuće, Sopot opština, Beograd

230.000 €

1.691 €/m²

136m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
17

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

185.000 €

1.542 €/m²

120m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 46.82 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
Nemenikuće | 4zida.rs
13
Logo agencije

Nemenikuće

Sopot opština, Beograd

220.000 €

1.447 €/m²

152m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10 a •
Ažurirano 18.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Kuće Nemenikuće — nekretnine Sopot opština | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje kuća u Nemenikuće, opština Sopot opština. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Nemenikuće