Kuća na prodaju, Kucura, 55.000€, 135m²


































Kuća za prodaju, uknjižena, Kucura, 135 m2. Stanje - Uobičajeno.
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih


Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu
55.000 €
407 € / m2
Agencijska šifra 3002149.
Na prodaju porodična kuća u Kucura, u ulici Ise Sekickog, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i razvoj domaćinstva.
Kuća je građena od čvrstih materijala i odlikuje se veoma dobrim rasporedom prostorija, što joj daje veliki potencijal za uređenje prema sopstvenim potrebama. Trenutno se u kući nalaze podstanari, što znači da je objekat funkcionalan i uz manja ulaganja odmah useljiv. Nekretnina zahteva estetska ulaganja kako bi se dovela u savremeno stanje, ali konstrukciono pruža dobru osnovu za adaptaciju.
Grejanje je rešeno putem peći na čvrsto gorivo.
Posebnu vrednost ove nekretnine predstavljaju pomoćni, odnosno ekonomski objekti u dvorištu, površina 115 m² i 118 m², koji su takođe građeni od čvrstih materijala. Objekti su funkcionalno osmišljeni, ali zahtevaju dodatna ulaganja kako bi se u potpunosti iskoristili, bilo za poljoprivredne, zanatske ili druge poslovne namene. Velika dodatna prednost ove nekretnine je i bašta koja se nalazi iza pomoćnih objekata, pružajući dodatni prostor za uzgoj, odmor ili proširenje domaćinstva.
Kuća je u potpunosti legalizovana, sa uknjiženim prizemljem i potkrovljem, kao i svim pratećim objektima, što pruža sigurnost u prometu nepokretnosti.
Zahvaljujući velikom potencijalu, rasporedu i pratećim objektima, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupce koji žele da stvore funkcionalno domaćinstvo ili kombinuju stanovanje i rad na jednoj lokaciji.
Za više informacija i zakazivanje obilaska pozovite:
Ivan – .