Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Kruševac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

158 oglasa

Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
31

Lazarica

Gradske lokacije, Kruševac

90.000 €

604 €/m²

149m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Trg Fontana 20 | 4zida.rs
Trg Fontana 20 | 4zida.rs
Trg Fontana 20 | 4zida.rs
Trg Fontana 20 | 4zida.rs
Trg Fontana 20 | 4zida.rs
32

Trg Fontana 20

Lazarica, Gradske lokacije, Kruševac

70.000 €

350 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.04.2026.
▾Reklama▾
Bivoljska | 4zida.rs
Bivoljska | 4zida.rs
Bivoljska | 4zida.rs
Bivoljska | 4zida.rs
Bivoljska | 4zida.rs
22

Bivoljska

Bivolje, Gradske lokacije, Kruševac

138.000 €

627 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 15.04.2026.
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
37

Bagdala

Gradske lokacije, Kruševac

185.000 €

740 €/m²

250m² | 6 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Troeatažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 12.05.2026.
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
20

Velika Lomnica

Okolne lokacije, Kruševac

125.000 €

568 €/m²

220m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Čitluk | 4zida.rs
Čitluk | 4zida.rs
Čitluk | 4zida.rs
Čitluk | 4zida.rs
Čitluk | 4zida.rs
15

Čitluk

Okolne lokacije, Kruševac

220.000 €

500 €/m²

440m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Bivolje | 4zida.rs
1

Bivolje

Gradske lokacije, Kruševac

37.000 €

308 €/m²

120m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Pećka | 4zida.rs
Pećka | 4zida.rs
Pećka | 4zida.rs
Pećka | 4zida.rs
Pećka | 4zida.rs
6

Pećka

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

70.000 €

1.000 €/m²

70m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 28.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
9

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

90.000 €

1.125 €/m²

80m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Prnjavor | 4zida.rs

Prnjavor

Gradske lokacije, Kruševac

35.000 €

500 €/m²

70m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
30

Velika Lomnica

Okolne lokacije, Kruševac

130.000 €

591 €/m²

220m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 12.05.2026.
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
18

Rasadnik

Gradske lokacije, Kruševac

160.000 €

1.067 €/m²

150m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
Velika Lomnica | 4zida.rs
15

Velika Lomnica

Okolne lokacije, Kruševac

130.000 €

591 €/m²

220m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Prnjavor

Gradske lokacije, Kruševac

84.000 €

1.200 €/m²

70m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

113.000 €

1.165 €/m²

97m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Bivolje | 4zida.rs
Bivolje | 4zida.rs
Bivolje | 4zida.rs
Bivolje | 4zida.rs
Bivolje | 4zida.rs
15

Bivolje

Gradske lokacije, Kruševac

125.000 €

801 €/m²

156m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
6

Pejton

Gradske lokacije, Kruševac

90.000 €

1.125 €/m²

80m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

113.000 €

942 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Kobilje | 4zida.rs

Kobilje

Okolne lokacije, Kruševac

15.999 €

267 €/m²

60m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Bivoljska | 4zida.rs

Bivoljska

Bivolje, Gradske lokacije, Kruševac

89.000 €

1.023 €/m²

87m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Kruševac

59 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Kruševac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Kruševac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Kruševac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kruševac. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 847 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kruševac

  • Gradske lokacije, Kruševac
  • Okolne lokacije, Kruševac

Po tipu nekretnine — Kruševac

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Kruševac