Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Kovačica

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

40 oglasa

Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
18

Samoš

Okolne lokacije, Kovačica

40.000 €

388 €/m²

103m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Crepaja | 4zida.rs
Crepaja | 4zida.rs
Crepaja | 4zida.rs
Crepaja | 4zida.rs
Crepaja | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Crepaja

Okolne lokacije, Kovačica

65.000 €

644 €/m²

101m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Uzdin | 4zida.rs
Uzdin | 4zida.rs
Uzdin | 4zida.rs
Uzdin | 4zida.rs
Uzdin | 4zida.rs
12

Uzdin

Okolne lokacije, Kovačica

15.000 €

138 €/m²

109m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Debeljača | 4zida.rs
Debeljača | 4zida.rs
Debeljača | 4zida.rs
Debeljača | 4zida.rs
Debeljača | 4zida.rs
9

Debeljača

Okolne lokacije, Kovačica

45.000 €

378 €/m²

119m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
9
Logo agencije

Karla Marksa

Debeljača, Okolne lokacije, Kovačica

12.000 €

324 €/m²

37m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Lenjinova 69 | 4zida.rs
Lenjinova 69 | 4zida.rs
Lenjinova 69 | 4zida.rs
Lenjinova 69 | 4zida.rs
Lenjinova 69 | 4zida.rs
14

Lenjinova 69

Debeljača, Okolne lokacije, Kovačica

39.000 €

411 €/m²

95m² | 4 sobe | delimično uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža
Ažurirano 15.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
18

Gradske lokacije

Kovačica

46.000 €

434 €/m²

106m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3 a • Polunamešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Heroja Raše | 4zida.rs
Heroja Raše | 4zida.rs
Heroja Raše | 4zida.rs
Heroja Raše | 4zida.rs
Heroja Raše | 4zida.rs
24
Logo agencije

Heroja Raše

Crepaja, Okolne lokacije, Kovačica

145.000 €

918 €/m²

158m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.06 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 18.04.2026.
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
25

Samoš

Okolne lokacije, Kovačica

35.000 €

235 €/m²

149m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Polunamešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kovačica

60.000 €

833 €/m²

72m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
10

Samoš

Okolne lokacije, Kovačica

50.000 €

281 €/m²

178m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
8
Logo agencije

Karla Marksa

Debeljača, Okolne lokacije, Kovačica

40.000 €

548 €/m²

73m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
19

Maršala Tita

Crepaja, Okolne lokacije, Kovačica

70.000 €

243 €/m²

288m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 23 a • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
Proleterska | 4zida.rs
22

Proleterska

Samoš, Okolne lokacije, Kovačica

150.000 €

357 €/m²

420m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 23.66 a • Prazno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
10

Karla Marksa

Debeljača, Okolne lokacije, Kovačica

40.000 €

444 €/m²

90m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Tudor Vladimiresku | 4zida.rs
Tudor Vladimiresku | 4zida.rs
Tudor Vladimiresku | 4zida.rs
Tudor Vladimiresku | 4zida.rs
4
Logo agencije

Tudor Vladimiresku

Uzdin, Okolne lokacije, Kovačica

20.000 €

85 €/m²

235m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Debeljača | 4zida.rs
Debeljača | 4zida.rs
Debeljača | 4zida.rs
Debeljača | 4zida.rs
Debeljača | 4zida.rs
17

Debeljača

Okolne lokacije, Kovačica

55.000 €

458 €/m²

120m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Janošikova | 4zida.rs
Janošikova | 4zida.rs
Janošikova | 4zida.rs
Janošikova | 4zida.rs
Janošikova | 4zida.rs
13

Janošikova

Gradske lokacije, Kovačica

142.000 €

922 €/m²

154m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.94 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
16

Samoš

Okolne lokacije, Kovačica

26.000 €

371 €/m²

70m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
Samoš | 4zida.rs
17

Samoš

Okolne lokacije, Kovačica

29.000 €

250 €/m²

116m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29 a • Polunamešteno
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
Kovačica

prodaja kuća Kovačica

51 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Kovačica

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Kovačica

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Kovačica

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kovačica. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 697 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kovačica

  • Gradske lokacije, Kovačica
  • Okolne lokacije, Kovačica

Po tipu nekretnine — Kovačica

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna