1-etažna kuća na prodaju, Knić, 130.000€, 138m²

130.000 €
942 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Etaž: 1
- Površina: 138 m²
- Grejanje na kaljevu peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 392
- Godina izgradnje: 1990.
Opis oglasa
Prodaje se seosko domaćinstvo u Kniću na parceli od 14,78 ari dva objekta na parceli plus letnjikovac, bazen,pekara sa pušnicom i drugo. Prvi objekat je kuća od 138 kvm koja se sastoji od predsoblja, dve sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije,kupatilo i terasa. U njoj je grejanje na mermerne radijatore i na drva. Drugi objekat od oko 80 kvm je nekada radio kao kafana i sastoji se od restoranskog dela , kuhinje sa šankom, ostave, WC-a, i terase. U dvorištu se još nalazi letnjikovac, bazen ( zidani), šupa i pekara sa pušnicom. Prodaja sa stvarima. UKNJIŽENO
cena: 130.000 eura
Prikaz kuće na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Spomenik kralju Aleksandru Ujedinitelju26 min
- Sokolana26 min
- Ostaci Srpske pravoslavne crkve iz 8. veka30 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vuk Karadžić)9 min
- Srednja škola (Srednja škola Knić)11 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zvončica)22 min
- Fakultet (Univerzitet u Kragujevcu Prirodno-matematički fakultet)29 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Nikolov)31 min
- Klinika (Poliklinika Živanović)26 min
- Teretana (Fitnes centar Popaj)29 min
- Prodavnica (Maxi Supermarket)3 min