Kuća na prodaju, Živorada Jakovljevića, 350.000€, 360m²


































350.000 €
972 € / m2
- Površina: 360 m²
- Površina placa: 9.6a
- Renovirano
- Dodatne prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1525
- 1 garažno mesto
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 1972.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Grocka - Kaluđerica
9.0, 360m2, toplotna pumpa, interfon, internet, CATV, telefon, dve garaže, parking
U pristupačnom delu Kaluđerice, u zelenilu, na placu od 9.6 ari, nalazi se ova izuzetno kvalitetna kuća od fasadne cigle, sa dobrom izolacijom (sendvič zid ) i drvenarijom.
U osnovi je 118 m2, na koliko je i uknjižena, a sastoji se od 4 nivoa ukupne stambene površine od 320m2 i višenamenske radionice, vešernice i kotlarnice.
Svaki nivo je odvojena stambena jedinica sa posebnim brojilom za struju .
I nivo prizemlje - sut : Stan 1.0 ( soba i kuhinja sa trpezarijom koje izlaze na veliku terasu - popločanu lomljenim mermerom, kupatilo. Potpuno je renoviran 2024.godine, promenjeni su prozori i instalacije i uvedeno je podno grejanje.
II i III nivo : Stanovi 3.0, se sastoje od velike dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase.
IV nivo : Stan 2.0 (dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i velika terasa sa ozidanim kaminom ). Ovaj stan se lako može preurediti u trosobni stan, zatvaranjem dela terase.
Uvedeno je novo Viesman grejanje na vazduh (toplotne pumpe), koje je ekološki čisto i sa minimalnim troškovima, kao i Viesman 300l bojler sa mogućnošću priključivanja na solarne panele. Pored kamina na terasi na IV nivou, postoji mogućnost da se u svakom stanu takođe ugrade kamini.
Stepeništa su presvučena granitom. Nekada planirana garaža je pretvorena u veliku radionicu sa kanalom za vozila.
U suterenu se nalazi vešernica, dostupna svim stanovima. Ima dve garaže i još dva parking mesta. Napravljene su nove kapije i garažna vrata na daljinski upravljač.
Kuća je potpuno opremljena i nameštena kvalitetnim i sa ukusom izabranim uređajima i nameštajem. Vodilo se računa i o orijentaciji. Spavaće sobe su okrenute ka istoku, a dnevne ka zapadu. Redovno se održava i odmah je useljiva.
Plac je veoma dobro pozicioniran, izlazi na dve ulice. Uredna živa ograda, veliko drveće, staze, stepeništa i staze od granita i lomljenog mermera i bunar, pravo mesto za uživanje ...
U blizini je stajalište gradskog prevoza.
Cena je 350.000e ili zamena za stan u centru grada.
Za svaku preporuku!
Agencijska provizija 2%.
Za više informacija agent: Ivana 060... (prikaži broj telefona)
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih
Prikaz kuće na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Rodna kuća vojvode Stepe Stepanovića16 min
- Pašina česma16 min
- Stara mehana u Kumodražu16 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Miloje Vasić)6 min
- Srednja škola (Škola za negu lepote)17 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Tesla)5 min
- Fakultet (Visoka građevinsko-geodetska škola Beograd)19 min

- Bolnica (Specijalna bolnica za cerebralnu paralizu i razvojnu neurologiju)17 min
- Klinika (Poliklinika Equilibrium)19 min
- Teretana (Body building i fitness klub Ahilej)6 min
- Prodavnica (Prodavnica Sunce)7 min
- Restoran (Walter sarajevski ćevap)29 min
- Autobuska stanica (Kaluđerica)7 min
- Banka (OTP banka)8 min
- Pošta (Pošta Kaluđerica 2)6 min
Kontakt oglašivača
Stambeni krediti

- Period otplate od
96 -360 meseca
- NKS 4.75%
EKS 5.74%
Fiksna kamatna stopa
- Bez troškova obrade kredita
stranici kreditnih kalkulatora
Keš krediti
Period otplate
13 meseci
- Period otplate od 13 -71 mesec
- NKS 7.95%
- EKS 8.66%
mesečno
* Visina NKS definisana je samo za klijente koji nisu prethodna 3 meseca imali prijem zarade na tekući račun u AikBank i koji će preneti zaradu