Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

131 oglas

Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

260.000 €

1.182 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
13
Logo agencije

Tursko Brdo

Okolne lokacije, Irig

515.000 €

1.776 €/m²

290m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
54
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

499.000 €

2.218 €/m²

225m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
4

Krušedol Prnjavor

Okolne lokacije, Irig

72.100 €

1.897 €/m²

38m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 27 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Boška Sremca | 4zida.rs
1
Logo agencije

Boška Sremca

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

408.450 €

1.702 €/m²

240m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
47

Gradske lokacije

Irig

320.000 €

2.051 €/m²

156m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
23
Logo agencije

Jazak

Gradske lokacije, Irig

45.000 €

592 €/m²

76m²
Agencija • Kuća • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
11

Jazak

Gradske lokacije, Irig

75.000 €

1.071 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.04.2026.
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
27

Krušedol Selo

Okolne lokacije, Irig

145.000 €

1.629 €/m²

89m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Jazak

Gradske lokacije, Irig

46.350 €

1.008 €/m²

46m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.17 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

79.000 €

963 €/m²

82m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Tavan • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
18
Logo agencije

Jazak

Gradske lokacije, Irig

180.000 €

957 €/m²

188m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 17.53 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Fruškogorska | 4zida.rs
1
Logo agencije

Fruškogorska

Gradske lokacije, Irig

824.000 €

2.060 €/m²

400m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura
Ažurirano 29.04.2026.
Karađorđeva 55 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Karađorđeva 55

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

525.300 €

2.324 €/m²

226m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
25

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

144.200 €

2.185 €/m²

66m² | uknjiženo
Ažurirano 02.05.2026.
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Premijum
18

Novosadska Ulica

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

267.000 €

1.214 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

120.000 €

682 €/m²

176m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Branka Radičevića

Grgeteg, Okolne lokacije, Irig

59.000 €

894 €/m²

66m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
39
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

105.000 €

820 €/m²

128m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 24.04.2026.
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
12
Logo agencije

Luka

Neradin, Okolne lokacije, Irig

4.000.000 €

5.000 €/m²

800m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Irig

prodaja kuća Irig

85 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Irig

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Irig

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Irig. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1467 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Irig

  • Gradske lokacije, Irig
  • Okolne lokacije, Irig

Po tipu nekretnine — Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna