Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

131 oglas

Dragoljuba Jankovica | 4zida.rs
Dragoljuba Jankovica | 4zida.rs
Dragoljuba Jankovica | 4zida.rs
Dragoljuba Jankovica | 4zida.rs
Dragoljuba Jankovica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Dragoljuba Jankovica

Gradske lokacije, Irig

147.900 €

1.662 €/m²

89m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 189 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
16
Logo agencije

Krušedol Prnjavor

Okolne lokacije, Irig

125.000 €

661 €/m²

189m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
19

Mirka Laćarca

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

135.000 €

1.227 €/m²

110m² | 5 soba
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

160.000 €

1.151 €/m²

139m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
39
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

118.450 €

790 €/m²

150m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

150.000 €

1.014 €/m²

148m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13.6 a • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
10
Logo agencije

Krstašice

Okolne lokacije, Irig

80.000 €

1.000 €/m²

80m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.44 a • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

113.000 €

1.982 €/m²

57m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 939 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Krušedol Prnjavor

Okolne lokacije, Irig

139.000 €

1.219 €/m²

114m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
7
Logo agencije

Mirka Laćarca

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

280.000 €

2.205 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
9
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

87.550 €

634 €/m²

138m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Panonska | 4zida.rs
Logo agencije

Panonska

Velika Remeta, Okolne lokacije, Irig

95.900 €

1.776 €/m²

54m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
13

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

450.000 €

1.875 €/m²

240m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

105.000 €

820 €/m²

128m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs

9.Vojvođanske Brigade

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

85.000 €

179 €/m²

475m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
16
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

110.000 €

2.200 €/m²

50m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16.24 a • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

391.400 €

4.716 €/m²

83m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

143.000 €

1.362 €/m²

105m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
22

Vinska

Velika Remeta, Okolne lokacije, Irig

98.900 €

687 €/m²

144m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

257.500 €

3.576 €/m²

72m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Irig

85 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Irig

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Irig

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Irig. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1467 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Irig

  • Gradske lokacije, Irig
  • Okolne lokacije, Irig

Po tipu nekretnine — Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Irig