Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

31 oglas

Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
8
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Karađorđeva

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

315.000 €

2.480 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
54
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

875.000 €

3.458 €/m²

253m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 14.69 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
7
Logo agencije

Mirka Laćarca

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

280.000 €

2.205 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
16
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

110.000 €

2.200 €/m²

50m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16.24 a • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

391.400 €

4.716 €/m²

83m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

257.500 €

3.576 €/m²

72m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Irig

205.000 €

2.356 €/m²

87m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

193.000 €

4.595 €/m²

42m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
22
Logo agencije

Krstašice

Okolne lokacije, Irig

525.000 €

2.108 €/m²

249m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 35 a • Polunamešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
54
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

499.000 €

2.218 €/m²

225m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
47

Gradske lokacije

Irig

320.000 €

2.051 €/m²

156m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Fruškogorska | 4zida.rs
1
Logo agencije

Fruškogorska

Gradske lokacije, Irig

824.000 €

2.060 €/m²

400m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura
Ažurirano 29.04.2026.
Karađorđeva 55 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Karađorđeva 55

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

525.300 €

2.324 €/m²

226m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
25

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

144.200 €

2.185 €/m²

66m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 27 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
12
Logo agencije

Luka

Neradin, Okolne lokacije, Irig

4.000.000 €

5.000 €/m²

800m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Vrdnik, Rade Pavlovića | 4zida.rs
Vrdnik, Rade Pavlovića | 4zida.rs
Vrdnik, Rade Pavlovića | 4zida.rs
Vrdnik, Rade Pavlovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vrdnik, Rade Pavlovića

Gradske lokacije, Irig

180.000 €

2.609 €/m²

69m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 11.61 a • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
24
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

250.000 €

2.907 €/m²

86m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

206.000 €

2.608 €/m²

79m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

200.000 €

3.077 €/m²

65m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.05 a • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Irig

prodaja kuća Irig

85 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Irig

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Irig

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Irig. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1467 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Irig

  • Gradske lokacije, Irig
  • Okolne lokacije, Irig

Po tipu nekretnine — Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna