Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

16 oglasa

Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

410.190 €

1.783 €/m²

230m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

158.000 €

1.681 €/m²

94m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17.5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

187.000 €

1.781 €/m²

105m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.5 a • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Boška Sremca | 4zida.rs
1
Logo agencije

Boška Sremca

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

408.450 €

1.702 €/m²

240m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
27

Krušedol Selo

Okolne lokacije, Irig

145.000 €

1.629 €/m²

89m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Panonska | 4zida.rs
Logo agencije

Panonska

Velika Remeta, Okolne lokacije, Irig

95.900 €

1.776 €/m²

54m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
5
Logo agencije

Rivica

Okolne lokacije, Irig

72.500 €

1.611 €/m²

45m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 44 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

120.000 €

1.714 €/m²

70m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
10
Logo agencije

Jazak

Gradske lokacije, Irig

257.500 €

1.788 €/m²

144m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 25 a • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
13
Logo agencije

Tursko Brdo

Okolne lokacije, Irig

515.000 €

1.776 €/m²

290m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Dragoljuba Jankovica | 4zida.rs
Dragoljuba Jankovica | 4zida.rs
Dragoljuba Jankovica | 4zida.rs
Dragoljuba Jankovica | 4zida.rs
Dragoljuba Jankovica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Dragoljuba Jankovica

Gradske lokacije, Irig

147.900 €

1.662 €/m²

89m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 189 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
9
Logo agencije

Rivica

Okolne lokacije, Irig

125.000 €

1.689 €/m²

74m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
29
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

515.000 €

1.640 €/m²

314m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
21

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

236.900 €

1.692 €/m²

140m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
12
Logo agencije

Jazak

Gradske lokacije, Irig

180.000 €

1.698 €/m²

106m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 17.53 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
22
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

295.000 €

1.766 €/m²

167m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Irig

85 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Irig

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Irig

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Irig. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1467 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Irig

  • Gradske lokacije, Irig
  • Okolne lokacije, Irig

Po tipu nekretnine — Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Irig