Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

53 oglasa

Cara Proba | 4zida.rs
Cara Proba | 4zida.rs
Cara Proba | 4zida.rs
Cara Proba | 4zida.rs
Top
4

Cara Proba

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

85.000 €

654 €/m²

130m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
26. oktobra | 4zida.rs
26. oktobra | 4zida.rs
26. oktobra | 4zida.rs
26. oktobra | 4zida.rs
26. oktobra | 4zida.rs
14
Logo agencije

26. oktobra

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

159.900 €

1.006 €/m²

159m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
32
Logo agencije

Rivica

Okolne lokacije, Irig

176.000 €

704 €/m²

250m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 33 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
za investitore
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

245.000 €

736 €/m²

333m² | 8 soba | nije uknjiženo
Agencija • Troeatažna •
Ažurirano 06.05.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
14

Vidovdanska

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

125.000 €

1.106 €/m²

113m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 0.3 a • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 27.04.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
6
Logo agencije

Jazak

Gradske lokacije, Irig

46.350 €

1.008 €/m²

46m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Krušedol Selo

Okolne lokacije, Irig

59.000 €

615 €/m²

96m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 15.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

330.000 €

1.044 €/m²

316m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
22
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

118.450 €

790 €/m²

150m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12.09 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Partizanska Kapija | 4zida.rs
Partizanska Kapija | 4zida.rs
Partizanska Kapija | 4zida.rs
Partizanska Kapija | 4zida.rs
Partizanska Kapija | 4zida.rs
8

Partizanska Kapija

Gradske lokacije, Irig

60.000 €

811 €/m²

74m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Gradske lokacije

Irig

70.000 €

1.167 €/m²

60m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
16
Logo agencije

Krušedol Prnjavor

Okolne lokacije, Irig

125.000 €

661 €/m²

189m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

160.000 €

1.151 €/m²

139m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
39
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

118.450 €

790 €/m²

150m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

150.000 €

1.014 €/m²

148m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13.6 a • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
10
Logo agencije

Krstašice

Okolne lokacije, Irig

80.000 €

1.000 €/m²

80m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.44 a • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
9
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

87.550 €

634 €/m²

138m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

105.000 €

820 €/m²

128m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs

9.Vojvođanske Brigade

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

85.000 €

179 €/m²

475m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
22

Vinska

Velika Remeta, Okolne lokacije, Irig

98.900 €

687 €/m²

144m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Irig

85 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Irig

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Irig

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Irig. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1467 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Irig

  • Gradske lokacije, Irig
  • Okolne lokacije, Irig

Po tipu nekretnine — Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Irig