Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

165 oglasa

Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
5

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

46.500 €

830 €/m²

56m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Prazno
Ažurirano 11.04.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

180.000 €

822 €/m²

219m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Inđija

174.070 €

798 €/m²

218m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
1
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

46.000 €

958 €/m²

48m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.2 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Desanke Maksimović | 4zida.rs
Desanke Maksimović | 4zida.rs
Desanke Maksimović | 4zida.rs
Desanke Maksimović | 4zida.rs
Desanke Maksimović | 4zida.rs
19
Logo agencije

Desanke Maksimović

Gradske lokacije, Inđija

250.000 €

556 €/m²

450m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.5 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža • 3D tura
Ažurirano 16.04.2026.
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
9

Beška

Okolne lokacije, Inđija

58.000 €

580 €/m²

100m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
18
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

65.000 €

1.000 €/m²

65m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 37 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
11
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

200.850 €

994 €/m²

202m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
6
Logo agencije

Hrastova

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

98.000 €

628 €/m²

156m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 30.26 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Inđija

135.000 €

540 €/m²

250m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Inđija

210.000 €

631 €/m²

333m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
35
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

111.000 €

555 €/m²

200m² | 5 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16

Gradske lokacije

Inđija

140.000 €

800 €/m²

175m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Vinogradska

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

95.000 €

1.011 €/m²

94m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Kuća •
Ažurirano 29.04.2026.
Duvanska | 4zida.rs
Duvanska | 4zida.rs
Duvanska | 4zida.rs
Duvanska | 4zida.rs
Duvanska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Duvanska

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

65.000 €

915 €/m²

71m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 65.9 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.04.2026.
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
8

Beli vrh

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija

48.000 €

800 €/m²

60m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
6

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

51.500 €

858 €/m²

60m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
17

Zmaj Jovina

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

312 €/m²

510m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1000 m² • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

41.500 €

1.153 €/m²

36m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Prethodna cena: 56.650 €
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
15

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

85.000 €

988 €/m²

86m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
6
7
8
9
Inđija

prodaja kuća Inđija

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Inđija

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Inđija

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Inđija. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1183 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Inđija

  • Gradske lokacije, Inđija
  • Okolne lokacije, Inđija

Po tipu nekretnine — Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna