Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Avalska, 89.900€, 104m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Grocka opština
  5. Grocka (mesto)

Kuća na prodaju, Avalska, 89.900€, 104m²

Beograd, Grocka opština, Grocka (mesto)
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-103552Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 364 €

89.900 €

864 € / m2

104 m²
4 sobe
O kući
  • Površina: 104 m²
  • Etažno grejanje
  • U izgradnji
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: klima
  • Nije uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Agencijski ID: 103552, 4a, prizemna, klima, terasa, u izgradnji. Zidana kuca u izgradnji, izuzetno dobra i mirna lokacija,na kraju asvaltnog puta,u blizini kompleksa avalske doline,udaljenost od beograda 15 minuta autom, gradski prevoz 120m od kuce.Do zavrsetka gradnje, sistem "kljuc u ruke" u osnovnom paketu potrebno je ulaganje od 20 do 25000 eura prema proceni izvodjaca radova (za luksuz i bazen koji je planiran naravno i vise. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]

Prikaz kuće na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Rimska grobnica u Brestoviku
    13 min
  • Rančićeva kuća
    5 min
  • Cincarska kuća
    5 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Ilija Garašanin)
    5 min
  • Srednja škola (Srednja škola Grocka)
    12 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Lane)
    4 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Fakultet primenjenih umetnosti)
    35 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Odeljenje za neurologiju Smederevo)
    32 min
  • Klinika (Poliklinika Vujović)
    30 min
  • Teretana (Školica sporta Activity Centar)
    25 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Šumadija Market)
    8 min
  • Restoran (Restoran Vinogradi)
    17 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Šumadijska)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    5 min
  • Pošta (Pošta Grocka)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.269,95 mesečno (ukupno 15.239,44)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Kuća za prodaju, nije uknjižena, Grocka (mesto), 104 m2. Stanje - U izgradnji, Etažno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Grocka opština

864 € / m2
Beograd, Grocka opština, Grocka (mesto) | 4zida.rs | 4zida.rs
600 € / m2
1.125 € / m2
1.650 € / m2

Oglasi ove agencije

Uzdin, Okolne lokacije, Kovačica | 4zida.rs
90.000 €
450 €/m²

Tudor Vladimiresku

Uzdin, Okolne lokacije, Kovačica

kuća • 200 m² • uknjiženo

Agencija

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
90.000 €
2.432 €/m²

Bela reka

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

garsonjera • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
90.000 €
1.698 €/m²

Dalmatinska

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 53 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
90.100 €
1.700 €/m²

Ugostiteljska

Gradske lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 53 m² • nije uknjiženo

Agencija

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €

Draginje Adamović

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

plac • 6 a • nije uknjiženo

Agencija

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €
2.571 €/m²

Đuje i Dragoljuba

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

jednoiposoban stan • 35 m² • nije uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Ruma | 4zida.rs
90.130 €
374 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Ruma

kuća • 241 m² • uknjiženo

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €

Brdska

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

plac • 7 a • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
90.000 €
5.294 €/m²

Sonje Marinković

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 17 m² • nije uknjiženo

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
90.000 €
3.000 €/m²

Veselina Masleše 64

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 30 m² • uknjiženo

Agencija

Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
89.900 €
4.732 €/m²

Beogradski kej

Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 19 m² • uknjiženo

Agencija

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €
1.286 €/m²

Vojvode Mišića

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

trosoban stan • 70 m² • uknjiženo

Agencija

90.000 €
4.286 €/m²

Vojvode Mišića

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 21 m² • uknjiženo

Agencija

90.000 €
3.103 €/m²

Pap Pavla

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 29 m² • uknjiženo

Agencija

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €
2.093 €/m²

Đuje i Dragoljuba

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

jednosoban stan • 43 m² • nije uknjiženo

Agencija

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo | 4zida.rs
90.000 €
1.268 €/m²

Godjevacka

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

troiposoban stan • 71 m² • nije uknjiženo

Agencija

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €

Filipa Hristića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

plac • 6 a • uknjiženo

Agencija

Sremčica, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €

Lukiceva

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

plac • 30 a • uknjiženo

Agencija

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €

Surčin (mesto)

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

plac • 13 a • uknjiženo

Agencija

Ladna Voda, Gradske lokacije, Smederevo | 4zida.rs
90.000 €
1.500 €/m²

Laze Lazarevića

Ladna Voda, Gradske lokacije, Smederevo

kuća • 60 m² • nije uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda