Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Gradske lokacije

Prodaja kuća Gradske lokacije, Zrenjanin

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

360 oglasa

Zeleno Polje | 4zida.rs
Zeleno Polje | 4zida.rs
Zeleno Polje | 4zida.rs
Zeleno Polje | 4zida.rs
Zeleno Polje | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Zeleno Polje

Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

634 €/m²

134m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Đurđevska | 4zida.rs
Đurđevska | 4zida.rs
Đurđevska | 4zida.rs
Đurđevska | 4zida.rs
Đurđevska | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Đurđevska

Gradske lokacije, Zrenjanin

321.000 €

723 €/m²

444m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Mičkei

Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

536 €/m²

112m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.72 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

1.351 €/m²

111m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.96 a • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

119.000 €

504 €/m²

236m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.76 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Mužlja

Gradske lokacije, Zrenjanin

75.000 €

1.103 €/m²

68m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.24 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Zrenjanin, Gradnulica | 4zida.rs
Zrenjanin, Gradnulica | 4zida.rs
Zrenjanin, Gradnulica | 4zida.rs
Zrenjanin, Gradnulica | 4zida.rs
Zrenjanin, Gradnulica | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Zrenjanin, Gradnulica

Gradnulica, Gradske lokacije, Zrenjanin

321.000 €

912 €/m²

352m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.44 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
32

Gradske lokacije

Zrenjanin

321.000 €

1.063 €/m²

302m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

225.000 €

2.083 €/m²

108m² | 5 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.05.2026.
Putnikovo | 4zida.rs
Putnikovo | 4zida.rs
Putnikovo | 4zida.rs
Putnikovo | 4zida.rs
Putnikovo | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Putnikovo

Gradske lokacije, Zrenjanin

139.000 €

579 €/m²

240m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

219.000 €

1.063 €/m²

206m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.99 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Manastirska | 4zida.rs
Manastirska | 4zida.rs
Manastirska | 4zida.rs
Manastirska | 4zida.rs
Manastirska | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Manastirska

Gradnulica, Gradske lokacije, Zrenjanin

400.000 €

1.000 €/m²

400m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.54 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Mužlja

Gradske lokacije, Zrenjanin

50.000 €

388 €/m²

129m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.63 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8

Gradske lokacije

Zrenjanin

255.000 €

1.159 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Tamiška | 4zida.rs
Tamiška | 4zida.rs
Tamiška | 4zida.rs
Tamiška | 4zida.rs
Tamiška | 4zida.rs
Top
9

Tamiška

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

932 €/m²

161m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Duvanika | 4zida.rs
Duvanika | 4zida.rs
Duvanika | 4zida.rs
Duvanika | 4zida.rs
Duvanika | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Duvanika

Gradske lokacije, Zrenjanin

66.500 €

462 €/m²

144m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Putnikovo | 4zida.rs
Putnikovo | 4zida.rs
Putnikovo | 4zida.rs
Putnikovo | 4zida.rs
Putnikovo | 4zida.rs
Top
30

Putnikovo

Gradske lokacije, Zrenjanin

165.000 €

699 €/m²

236m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Mužljanska Kolonija | 4zida.rs
Mužljanska Kolonija | 4zida.rs
Mužljanska Kolonija | 4zida.rs
Mužljanska Kolonija | 4zida.rs
Mužljanska Kolonija | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Mužljanska Kolonija

Gradske lokacije, Zrenjanin

125.000 €

425 €/m²

294m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.4 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Mužlja | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Mužlja

Gradske lokacije, Zrenjanin

55.000 €

367 €/m²

150m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.46 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

120.000 €

496 €/m²

242m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.5 a • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Gradske lokacije - Zrenjanin

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Zrenjanin

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 804 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Zrenjanin

  • Centar, Gradske lokacije
  • Mala Amerika, Gradske lokacije
  • Gradnulica, Gradske lokacije
  • Šumica, Gradske lokacije
  • Dolja, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Zrenjanin

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Gradske lokacije