Kuća na prodaju, Gradske lokacije, 200.000€, 252m²

200.000 €
794 € / m2
- Površina: 252 m²
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1758
Opis oglasa
Agencijska šifra 3002157.
Na prodaju nekretnina sa izuzetnim potencijalom u Vrbasu, u ulici Ivana Milutinovića 14, na jednoj od najfrekventnijih i najperspektivnijih lokacija u gradu. Nekretnina se nalazi odmah pored pijace, što ovoj lokaciji daje veliki značaj kako za poslovne, tako i za stambeno-poslovne namene.
Plac ima front širine čak 28 metara, što predstavlja veliku prednost i omogućava odličnu organizaciju prostora, pristupa i budućeg razvoja nekretnine. Sama pozicija parcele pruža izuzetnu vidljivost i pristupačnost, što je čini veoma atraktivnom za investitore i kupce koji razmišljaju dugoročno.
Na parceli se trenutno nalaze uknjiženi objekti: porodična stambena zgrada površine 252 m², objekat poslovnih usluga površine 16 m², kao i pomoćni objekat od 15 m².
Lokacija i karakteristike parcele pružaju veliki potencijal za različite vrste ulaganja i prilagođavanja budućim potrebama vlasnika, bilo da je u pitanju porodično stanovanje, poslovni prostor ili kombinacija više sadržaja na jednoj lokaciji.
Zahvaljujući poziciji odmah uz pijacu, širokom frontu placa i velikom potencijalu same nekretnine, ovo predstavlja veoma retku priliku na tržištu.
Za više informacija i zakazivanje obilaska pozovite:
Ivan –
065... (prikaži broj telefona)
.
Prikaz kuće na mapi
Parkovi u blizini