Kuća na prodaju, Gradske lokacije, 185.400€, 91m²
Gradske lokacije, Srbobran
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-3000251Oglas ažuriran: 12.05.2026.

185.400 €
2.037 € / m2
91 m²
4 sobe
Na prodaju kuća u Srbobranu
- Površina: 91 m²
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
Opis oglasa
Površine 91m², na placu od 1074m². Kompletno renovirana, podeljena na dva odvojena dvosobna stana. Nekretnina je uknjižena 1/1. Idealna za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i investicije.
U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%
Kontakt
069... (prikaži broj telefona)
Prikaz kuće na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Arseniju Čarnojeviću14 min
- Spomenik palim borcima NOB-a19 min
- Reformatorska crkva20 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Jovanović Zmaj)5 min
- Srednja škola (Gimnazija Svetozar Miletić)12 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Suncokret)13 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Akademija umetnosti)39 min

Zdravlje
- Bolnica (Opšta bolnica Vrbas)20 min
- Klinika (Poliklinika Šarac)27 min
- Teretana (Fitness centar Mega Gym Novi Sad)35 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Aman market)3 min
- Restoran (Restoran Lugas)5 min
Prevoz
- Autobuska stanica14 min
Ostale ustanove
- Banka (Erste Bank)8 min
- Pošta (Pošta Srbobran)6 min
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više