Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Ruma

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

45 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11

Gradske lokacije

Ruma

135.000 €

771 €/m²

175m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

103.000 €

1.096 €/m²

94m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Ruma

165.000 €

1.086 €/m²

152m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
23

Gradske lokacije

Ruma

135.000 €

643 €/m²

210m² | 6 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Ruma

90.000 €

373 €/m²

241m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnička

Gradske lokacije, Ruma

165.000 €

550 €/m²

300m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 18.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16

Gradske lokacije

Ruma

195.000 €

975 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Radivoja Koraća | 4zida.rs
Radivoja Koraća | 4zida.rs
Radivoja Koraća | 4zida.rs
Radivoja Koraća | 4zida.rs
Radivoja Koraća | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Radivoja Koraća

Gradske lokacije, Ruma

130.000 €

1.000 €/m²

130m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 28.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

90.130 €

374 €/m²

241m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Gradske lokacije

Ruma

175.000 €

884 €/m²

198m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Ruma

175.000 €

648 €/m²

270m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
1
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

257.500 €

447 €/m²

576m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.8 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
49
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

110.000 €

561 €/m²

196m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 18.41 a • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
19

Gradske lokacije

Ruma

235.000 €

996 €/m²

236m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13

Gradske lokacije

Ruma

200.000 €

797 €/m²

251m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13

Gradske lokacije

Ruma

139.500 €

698 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 14.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

288.400 €

601 €/m²

480m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Gradske lokacije

Ruma

190.000 €

950 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 26.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Ruma

124.000 €

689 €/m²

180m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
24

Gradske lokacije

Ruma

260.000 €

1.020 €/m²

255m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
Gradske lokacije