2-etažna kuća na prodaju, Gradske lokacije, 59.000€, 152m²

59.000 €
388 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Samostalna kuća
- Etaž: 2
- Površina: 152 m²
- Površina placa: 14.59a
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terase (3+)
- Materijal gradnje: cigla
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1239
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- Materijal gradnje: cigla
- Vodovod: gradska voda
- Objekat poseduje: tavan
Opis oglasa
❗️PRODAJA ILI ZAMENA - OSEČINA❗️
👉 Svakо se bori da za svoju porodicu obezbedi savršen i dovoljno prostran dom, ali život piše romane i nikad ne znamo gde će nas odvesti. Ova kuća od 152 m² na 14.59 ari placa se nalazi u samoj Osečini, čeka svoju novu porodicu i neku novu priču koju će pisati zajedno
✅ Vlasništvo 1/1 - uknjižena
✅ Spratnost: Pr+1Sp+tavan+4 terase (nisu ušle u kvadraturu)
✅ Parcela 14,59 ari pod nagibom
✅ Struja, voda, 30 m makadama
✅ Centralno grejanje (pelet)
✅ Većim delom obložena sigom i fasadnom ciglom
✅ Tiha lokacija, savršena za porodičan život
✅ Zamena za jednosoban stan u Valjevu
💲 Može BITI VAŠA za 59000 EUR
📌 Agencijska provizija za kupca 1000 EUR od DOGOVORENE cene
☎️ 060... (prikaži broj telefona) - ako je zauzeto, molimo, nazovite ponovo
Prikaz kuće na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Okućnica Soldatovića14 min
- Spomen kosturnica u Dragincu30 min
- Spomen kosturnica u Tekerišu32 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini