Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

623 oglasa

Vladete Jerotića | 4zida.rs
1

Vladete Jerotića

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

380.000 €

1.969 €/m²

193m² | 6 soba | uknjiženo
Firma • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Vladete Jerotića | 4zida.rs
1

Vladete Jerotića

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

306.000 €

1.691 €/m²

181m² | 5 soba | uknjiženo
Firma • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Telep | 4zida.rs
1
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

110.210 €

1.696 €/m²

65m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
17
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

402.000 €

3.589 €/m²

112m² | 8 soba
Agencija • Kuća • Polunamešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
19
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

3.287 €/m²

47m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

148.320 €

1.705 €/m²

87m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.56 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
26
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

390.000 €

4.815 €/m²

81m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15.26 a • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
46
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

372.300 €

2.256 €/m²

165m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.4 a • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 27.04.2026.
Staro Selo | 4zida.rs
Staro Selo | 4zida.rs
Staro Selo | 4zida.rs
Staro Selo | 4zida.rs
Staro Selo | 4zida.rs
20
Logo agencije

Staro Selo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

360.500 €

2.907 €/m²

124m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
36
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

355.000 €

1.972 €/m²

180m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 23.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
23
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

499.000 €

2.757 €/m²

181m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
24
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

499.000 €

2.757 €/m²

181m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Karagača | 4zida.rs
Karagača | 4zida.rs
Karagača | 4zida.rs
3
Logo agencije

Karagača

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

263.060 €

1.920 €/m²

137m² | 5 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 23.04.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
24
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

319.000 €

1.782 €/m²

179m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3 a • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
40
Logo agencije

Alibegovac

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

592.000 €

3.462 €/m²

171m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2 a • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

1.707 €/m²

82m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.07 a • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
3
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

263.060 €

1.920 €/m²

137m² | 5 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 23.04.2026.
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

267.800 €

3.619 €/m²

74m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.61 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Kozaračka | 4zida.rs
Kozaračka | 4zida.rs
Kozaračka | 4zida.rs
Kozaračka | 4zida.rs
Kozaračka | 4zida.rs
20

Kozaračka

Južni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

465.000 €

1.979 €/m²

235m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
31
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.593 €/m²

54m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
16171819

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Gradske lokacije - Novi Sad

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1845 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Novi Sad

  • Stari Grad, Gradske lokacije
  • Liman, Gradske lokacije
  • Podbara, Gradske lokacije
  • Ribarsko Ostrvo, Gradske lokacije
  • Kameničko Ostrvo, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Gradske lokacije