Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
1-etažna kuća na prodaju, Vinogradska, 35.000€, 257m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Mali Iđoš
  4. Gradske lokacije
  5. 1-etažna kuća

1-etažna kuća na prodaju, Vinogradska, 35.000€, 257m²

Gradske lokacije, Mali Iđoš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-22083Oglas ažuriran: 16.05.2026.
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 142 €

35.000 €

136 € / m2

257 m²
6 soba
Kuća 257 m² sa placem 18,19 a, Mali Iđoš
O kući
  • Samostalna kuća
  • Etaž: 1
  • Površina: 257 m²
  • Površina placa: 18a
  • Grejanje na čvrsto gorivo
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatila (2), toalet, kuhinja, ostava, terasa
  • Opremljenost: Polunamešteno - kuhinjski elementi, ležaj, plakar, ugradni plakar
  • Materijal gradnje: cigla
  • Uknjiženo
  • Hitna prodaja
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 182
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
  • 3 parking mesta
Detaljnije o kući
  • Materijal gradnje: cigla
  • Vodovod: gradska voda
  • Godina izgradnje: 1960.
  • Objekat poseduje: dvorište, tavan, podrum
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Na samo 50-tak km od Novog Sada, i 20-tak km od Bačke Topole nalazi se Opština Mali Iđoš, u kojoj se nalazi i ova naša spesifična nekretnina.

Kuća sa pomočnim objektima čini jedno kompaktno seosko domačinstvo, ali i cini i prijatnu i odličnu atmosveru za aktivni odmor i da se nešto eradi pomalo u Bašti.

Koncipirano je tako da je uz kuću plac sa lepim dvorištem, zatim ekonomski deo i na kraju bašta...

Sama kuća je 106 m2 a ukupno sa svim pomočnim objektima je 257 m2, i to sve na placu od 1819 m2.

Kuća je klasična vojođansksa sa dve sobe do ulice, jedna soba u dvorišnom delu, odvojena kuhinja, trpezarija, ostava , garaža i pomočni objekti.

Na zadnjem delu placa zasađeni su malde sadnice Bagrema.