Kuća na prodaju, Centar, 135.000€, 166m²

135.000 €
813 € / m2
- Površina: 166 m²
- Površina placa: 2.22a
- Grejanje na TA peć
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2124
- Kanalizacija
Opis oglasa
Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, nekretnina koja svojim stilom, visokim plafonima i autentičnim detaljima odiše elegancijom i toplinom doma. Ova jedinstvena kuća predstavlja savršen spoj starinskog šarma sa funkcionalnošću modernog života, idealna za porodicu, ali i kao odlična investicija.
Poseban akcenat ove nekretnine je lokal sa zasebnim ulazom koji je već u funkciji i posluje, što budućem vlasniku pruža mogućnost sigurnog dodatnog prihoda bez dodatnih ulaganja. Lokal može ostati u postojećoj nameni ili se prilagoditi različitim vrstama delatnosti, u zavisnosti od potreba novog vlasnika.
Pored glavnog objekta, na placu se nalazi i pomoćni objekat koji dodatno povećava funkcionalnost i mogućnosti korišćenja nekretnine.
Enterijer kuće odiše toplinom sa prostranim i svetlim prostorijama koje pružaju osećaj komfora i elegancije. Nekretnina poseduje autentičan duh prošlih vremena, pažljivo uklopljen sa elementima savremenog stanovanja, što ovu ponudu čini pravom retkošću na tržištu.
Svi objekti na parceli poseduju upotrebnu dozvolu, što budućim vlasnicima pruža dodatnu sigurnost prilikom kupovine i finansiranja.
Idealna prilika za sve koji žele da žive u reprezentativnom prostoru u centru grada, uz dodatnu pogodnost već razrađenog poslovnog prostora.