Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Babe, 490.000€, 344m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Sopot opština
  5. Babe

Kuća na prodaju, Babe, 490.000€, 344m²

Beograd, Sopot opština, Babe
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-96816Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.986 €

490.000 €

1.424 € / m2

344 m²
8 soba
BABE, 344M2, 53,26ARI, RAJSKI KONAK U SRCU PRIRODE
O kući
  • Površina: 344 m²
  • Površina placa: 53a
  • Centralno grejanje
  • Prostorije: terasa
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Detaljnije o kući
  • Objekat poseduje: podrum
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Stvarna površina-344m2 , ugovorna površina-344.00m2,
NA PRODAJU: Rajski konak u srcu prirode - Autentičan moravski kompleks pod suncem Kosmaja (Babe, Sopot)
Imate li viziju života bez stresa, tamo gde se spajaju tradicija, luksuz i netaknuta priroda?
Na prodaju je jedinstveno, vizionarsko imanje "sa dušom" u prelepom naselju Babe kod Ralje. Ovaj autentični kompleks od tri kuće, građen u vanvremenskom moravskom stilu, predstavlja spoj tradicionalnog srpskog graditeljstva i savremenog zapadnjačkog komfora u enterijeru.
Ovo nije samo kupovina nekretnine - ovo je investicija u zdravlje, mir, hedonizam i potpuno nov životni stil. Vazdušna banja i nestvaran prirodni ambijent, okupan suncem i mirom: Imanje se nalazi na uzvišenju sa kog se pružaju veličanstveni, otvoreni vidici ka zatalasanim šumadijskim brdašcima i velikom delu centralne Srbije. Sunce ovde greje tokom celog dana, stvarajući toplu i optimističnu atmosferu.
Zeleni raj i apsolutna privatnost: Posed je potpuno zagrljen velikim, gustim zelenim pojasom. Ovde nema komšijskog zadiranja u privatnost, nema prolaznog saobraćaja niti građevinskih mašina. Čuje se samo poj ptica i šum vetra kroz krošnje.