Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
2-etažna kuća na prodaju, Nenadovićeva, 95.000€, 200m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Pećinci
  4. Ašanja
  5. 2-etažna kuća

2-etažna kuća na prodaju, Nenadovićeva, 95.000€, 200m²

Ašanja, Okolne lokacije, Pećinci
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9251Oglas ažuriran: 15.05.2026.
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 385 €

95.000 €

475 € / m2

200 m²
1 soba
O kući
  • Etaž: 2
  • Površina: 200 m²
  • Površina placa: 28a
  • Centralno grejanje
  • Prostorije: kupatilo
  • Opremljenost: Prazno - internet, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
Detaljnije o kući
  • Objekat poseduje: dvorište
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

U ponudi je prostrana kuća u mirnom i prirodom okruženom naselju Ašanja, idealna za porodičan život ili kao investicija sa velikim potencijalom.

Kuća ukupne površine 200m² nalazi se na prostranom placu od čak 28 ari, što pruža izuzetnu privatnost i brojne mogućnosti za dodatno uređenje dvorišta, bašte ili pratećih sadržaja. Uknjižena površina iznosi 53m², dok je ostatak objekta u procesu legalizacije.

Prizemlje površine 100m² je funkcionalno organizovano i spremno za useljenje, a čine ga prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatilo, garderober i ostava.

Prvi sprat, takođe 100m², nalazi se u sivoj fazi sa već sprovedenim instalacijama za struju i vodu, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost da prostor uredi po sopstvenim potrebama – kao dodatnu stambenu jedinicu ili čak dve odvojene celine.

Dodatnu vrednost ovoj nekretnini daju garaža od 60m², kao i pomoćni objekti ukupne površine 100m², koji su takođe u postupku legalizacije.

Grejanje je rešeno putem parnog sistema sa kotlom na drva, što omogućava ekonomično održavanje tokom zimskih meseci.

Plac se nalazi u građevinskom području, što dodatno povećava investicioni potencijal ove nekretnine.

Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mir, prostor i mogućnost prilagođavanja doma sopstvenim željama, uz značajan potencijal za dalji razvoj i ulaganje.

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

.

Prikaži broj telefona

Prikaz kuće na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Ambari i kotobanje
    16 min
  • Tvrđava Kupinik
    18 min
  • Spomenik palim borcima
    23 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Dušan Vukasović)
    9 min
  • Srednja škola (Tehnička škola Milenko Verkić Neša)
    34 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Bambi)
    23 min
  • Fakultet (SMATSA školski centar)
    38 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Avala)
    44 min
  • Klinika (Poliklinika As Medicus Biorezonanca)
    40 min
  • Teretana (Jungle Power Fitness)
    38 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Supermarket Luki)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    24 min
  • Pošta (Pošta Ašanja)
    9 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
2.442,22 mesečno (ukupno 29.306,61)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

2-etažna kuća za prodaju, uknjižena, Ašanja, 200 m2. Centralno, ima kupatilo. Ima garažno mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Okolne lokacije

475 € / m2
Ašanja, Okolne lokacije, Pećinci | 4zida.rs | 4zida.rs
604 € / m2
1.094 € / m2
1.583 € / m2

Oglasi ove agencije

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €
1.154 €/m²

Ljube Davidovića

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

lokal • 78 m²

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
99.000 €
1.800 €/m²

Narodnog fronta

Ledine, Surčin opština, Beograd

dvosoban stan • 55 m²

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
103.000 €
2.102 €/m²

Jajinci

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

dvoiposoban stan • 49 m²

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
92.000 €
2.091 €/m²

Batajnica

Batajnica, Zemun opština, Beograd

kuća • 44 m²

Agencija

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
98.000 €
3.769 €/m²

Gavrila Principa

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

jednoiposoban stan • 26 m² • uknjiženo

Agencija

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
101.320 €
1.490 €/m²

Učiteljska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

lokal • 68 m²

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
89.000 €
1.816 €/m²

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

dvosoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
102.273 €
2.764 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 37 m²

Agencija

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
91.000 €
2.068 €/m²

Slanački Put

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Guncati, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €
300 €/m²

Guncati

Guncati, Barajevo opština, Beograd

kuća • 300 m²

Agencija

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija | 4zida.rs
100.000 €

Stari Slankamen

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

građevinsko zemljište • 20 a • uknjiženo

Agencija

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
103.000 €
3.433 €/m²

Luke Vojvodića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

jednoiposoban stan • 30 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
97.300 €
2.115 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

jednoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
95.000 €
1.131 €/m²

Nova Pazova

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 84 m² • uknjiženo

Agencija

Boleč, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
87.000 €
1.381 €/m²

Boleč

Boleč, Grocka opština, Beograd

dvoiposoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
99.445 €
1.842 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

dvosoban stan • 54 m²

Agencija

Železnik, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
99.000 €
2.676 €/m²

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

jednosoban stan • 37 m²

Agencija

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
100.000 €
1.429 €/m²

Barajevo (mesto)

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

kuća • 70 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
100.904 €
2.587 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 39 m²

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
95.000 €
1.532 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Stara Pazova

dvoiposoban stan • 62 m²

Agencija

Kompletna ponuda