Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Viktora Starčića, 220.000€, 106m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Zemun opština
  5. Altina

Kuća na prodaju, Viktora Starčića, 220.000€, 106m²

Beograd, Zemun opština, Altina
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-131696Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 892 €

220.000 €

2.075 € / m2

106 m²
5 soba
O kući
  • Površina: 106 m²
  • Grejanje na struju
  • Nije uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto

Opis oglasa

Agencijski ID: 131696, 2a, struja, garaza, dvorište/bašta. Na prodaju porodična kuća u Zemun, smeštena u mirnoj i tihoj ulici, idealna za porodičan život ili kao investicija. Kuća je pažljivo organizovana u dva potpuno funkcionalna i odvojena stana, što pruža izuzetnu fleksibilnost budućim vlasnicima. Trenutno su postavljena dva strujomera, pa računi stižu odvojeno za svaki stan, što dodatno olakšava funkcionisanje kao dve zasebne celine. Između stanova nalazi se montažni zid koji se lako može ukloniti, čime se prostor može spojiti u jednu celinu i dobiti prostran, komforan dom prilagođen savremenom načinu života. Ukupna stambena površina iznosi 106 m², uz dodatnih oko 18 m² terasa koje pružaju savršen prostor za opuštanje. Nekretnina takođe poseduje garažu od 20 m², kao i pomoćne objekte – spoljnu ostavu i podrum ukupne površine oko 15 m². Raspored prostorija je izuzetno funkcionalan: -U prizemlju se nalazi prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. -Na spratu su dnevna soba, dve spavaće sobe, manja kuhinja sa trpezarijom, izlaz na sredjeni tavan, kao i dve terase. Manja terasa ima pogled ka ulici, dok veća terasa sa bočne strane kuće pruža potpuni mir i privatnost. Kuća ima i malo dvorište sa zadnje strane, idealno za uživanje na otvorenom, kao i kotlarnicu u funkciji, koja omogućava centralno grejanje. Objekat je na legalizaciji. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]

Prikaz kuće na mapi

Parkovi u blizini

  • Dečje igralište
    27 min
  • Dečje igralište
    34 min
  • Dečje igralište
    34 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Kuća sa sunčanim satom
    10 min
  • Kuća Dimitrija Davidovića
    11 min
  • Ičkova kuća
    13 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Sava Šumanović)
    13 min
  • Srednja škola (Saobraćajno tehnička škola)
    7 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zemlja čuda)
    5 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Geografski fakultet)
    9 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bolnica za lečenje bolesti zavisnosti Dr Vorobjev)
    9 min
  • Klinika (Poliklinika Park Medica)
    10 min
  • Teretana (Fitnes & Zdravlje Venus)
    9 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Santos)
    4 min
  • Restoran (Gastro bar La Capitale)
    4 min
  • Kafana (Kafana Biblioteka kod Majora)
    34 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    22 min
  • Autobuska stanica (Altina)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (Alta Banka Altina)
    6 min
  • Pošta (Pošta Beograd 135)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar NBG
Call Centar NBG avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.294,38 mesečno (ukupno 15.532,51)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar NBG
Call Centar NBG avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Kuća za prodaju, nije uknjižena, Altina, 106 m2. Struja. Ima garažno mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Zemun opština

2.075 € / m2
Beograd, Zemun opština, Altina | 4zida.rs | 4zida.rs
820 € / m2
1.678 € / m2
2.537 € / m2

Oglasi ove agencije

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
223.000 €
3.014 €/m²

Dubljanska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

poslovni prostor • 74 m² • uknjiženo

Agencija

Mramorak, Okolne lokacije, Kovin | 4zida.rs
220.000 €

Mramorak

Mramorak, Okolne lokacije, Kovin

plac • 385 a • uknjiženo

Agencija

Sremčica, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
421 €/m²

Sinise Nemanjica

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

kuća • 522 m² • nije uknjiženo

Agencija

Kijevo, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
551 €/m²

Brace deroko

Kijevo, Rakovica opština, Beograd

kuća • 399 m² • nije uknjiženo

Agencija

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
219.300 €
731 €/m²

Vuka Karadžića

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

kuća • 300 m² • uknjiženo

Agencija

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
219.500 €
1.860 €/m²

Bože Baucala

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

trosoban stan • 118 m² • uknjiženo

Agencija

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
218.000 €

Sterijina

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

plac • 144 a • uknjiženo

Agencija

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
219.500 €

Nebojše Popovića

Borča, Palilula opština, Beograd

plac • 137 a • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
3.056 €/m²

Dušana Jovanovića

Centar, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 72 m² • nije uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
217.906 €
2.625 €/m²

Futoški put

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 83 m² • nije uknjiženo

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
220.000 €
1.140 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 193 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
219.950 €
2.650 €/m²

Heroja Pinkija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 83 m² • nije uknjiženo

Agencija

Medaković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
1.849 €/m²

Rastka Petrovića

Medaković, Voždovac opština, Beograd

petosoban stan • 119 m² • uknjiženo

Agencija

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
222.000 €
1.850 €/m²

Kosmajska

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd

kuća • 120 m² • uknjiženo

Agencija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
222.000 €
1.866 €/m²

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

četvorosoban stan • 119 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
218.500 €
2.300 €/m²

Kotorska

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 95 m² • nije uknjiženo

Agencija

Centar, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
2.857 €/m²

Bulevar kralja Aleksandra

Centar, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 77 m² • nije uknjiženo

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
220.000 €
2.785 €/m²

Danila Kiša

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 79 m² • uknjiženo

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
223.000 €
4.373 €/m²

Stjepana Ljubise

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
217.000 €
3.239 €/m²

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 67 m² • nije uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda