Kuća za izdavanje, Ostružnica, 1.000€, 120m²




















Kuća za izdavanje, Namešteno, Ostružnica, 120 m2.
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih


Korisnik je izjavio da nije trgovac. Na kupovinu od ovog korisnika ne primenjuju se odredbe Zakona o zaštiti potrošača. Informacije o podeli ugovornih obaveza između oglašivača i platforme 4zida.rs dostupne su ovde.
Period otplate
13 mesecimesečno
Period otplate 13 - 71 mesec
Saznaj više
U ponudi je prelepa kuća za izdavanje u Ostružnici površine 120 m2 .
Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavaće sobe, trpezarije,kuhinje, dva kupatila, dve ogromne terase sa kojih se pruža panoramski pogled na Savu. Korišćenje fantastično uređenog dvorišta,prepunog cveća i zelenila u kome su dva parking mesta. Kuća je kompletno nameštena. Pvc stolarija.Klima u svakoj sobi, grejanje je na TA.
Mogućnost korišćenja velikog podruma.
Dozvoljeni su kućni ljubimci.
Kuća se nalazi na 13 km od sajma (15 minuta), 15 km od Novog Beograda ( 15 minuta ), od centra grada 17 km (20 minuta), aerodroma 20 km (18 minuta), Expa 18 km ( 20 minuta ).
Izuzetna ponuda!!!
Cena zakupa 1000€ + depozit
Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.
Za više informacija pozovite kontakt
ili
Lav nekretnine
